Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még csak 18 éves vagyok, de a...

Még csak 18 éves vagyok, de a combomon lila kis erecskék vannak. Mitől van ez, illetve hogy lehet megelőzni az újabbak kialakulását?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen koromban. Ez hajlam kérdése, nem tudsz ellene tenni semmit. Kentem én is minden vacakkal, de nem használt. Gyanítom, hogy ezek kis hajszálvékonyak, szóval rajtad kívül senki se veszi észre, csak téged idegesít. Hát...tanulj meg velük együtt élni.
2012. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 éve van a lábamon egy 2 cm-es kis folt. Ugyan úgy kék erecskék,mint neked. Nem tudsz ellene tenni. 20/L
2012. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem amióta az eszemet tudom van ilyenem, állítólag csak azért látszik, mert túl fehér a bőröm. Ez igaz, de azt nem tudom, hogy valóban emiatt lehet-e.
2012. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz, csak gyengebb formaban? [link]


Ez sepruvena, nem tudsz vele mit tenni.

lehet kenegetni kremekkel, vannak visszer elleni kenocsok, azok elvileg ezekre is jok lennenek, de nekem nem segitettek. A sport is jo, a mozgas, verfrissites, de csodat attol sem kell varni.


Sajnos nekem is ilyen volt mar tinikoromtol, eleinte egy-egy, mar az is idegesitett, de kesobb egyre tobb lett. En egeszsegesen taplalkozom, sportolok rendszeresen, nem vagyok tulsulyos, sot, vekony vagyok. De megis van, genetika.

24 eves koromtol a mai napig (29 leszek) nagyon eldurvult a helyzet, merthogy kozben 2 even at allomunkam volt, egy helyben alltam napi 8-10 orat rovid szunetekkel, ez sokat rontott a helyzeten, majd lett ket gyermekem, a terhesseg alatt meg tovabb fajult a dolog, most mar olyan a labam, hogy konkretan harisnya nelkul csak terdtol lefele mutogatom. Nagyon utalom, mert oszinten: tok jo labaim vannak, vekonyak, de izmosak, hosszuak, formasak, folyamatosan dicserik, de csak addig szepek, amig nem latszanak az erek. Visszerem meg nincs, de ilyen sepruvenam egyre tobb.

Megoldas: en megyek az ersebeszetre kovetkezo osszel, tavaszra rendbeszedik, elvileg tb alapon megcsinaljak. Mar beszeltem orvossal, azt mondta, hogy csodat ne varjak, OK, eltunnek, de mivel nalam hajlam kerdese, igy 1-2 ev es jonnek elo ujak.

2012. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló hajlamosít rá
2012. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!