Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok fodrászt? Ballagás...

Ajánlanátok fodrászt? Ballagásomra szeretnék egy ilyesmi 'egyszerű' kontyot.

Figyelt kérdés

Kérlek mondjatok nekem (ha lehet olcsóbb), megbízható fodrászt, fodrászatot, ahol csinálnának kontyot ballagásra. Kikötés, hogy legyen próba jóval előtte, (amit tartalmazzon az ár) hogy ha nem tetszene akkor tudjunk még variálni.

Nagyjából ilyet képzeltem el:

[link]

Vagy a fonásos megoldás:

[link]

Illetve itt is van olyasmi:

[link]

Tehát szerintem annyira nem nehéz, legalábbis nem egy esküvői 'csinikonty'.


Ha tudtok ajánlani, akkor kérlek írjatok le minden információt (hol, ki, mennyiért, tapasztalat, folyamat,...).


Előre is köszönöm!


2012. márc. 30. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy Budapesten, vagy ahhoz nagyon közel.
2012. márc. 30. 13:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok így fodrászt mondani, mert vidéki vagyok, de azért Budapest elég nagy ahhoz, hogy bármit mondunk, messze legyen... Azt ajánlom, hogy menj el a saját fodrászodhoz, és kérdezd meg, hogy meg tudja-e csinálni... (Már miért ne tudná, hiszen ő egy fodrász?!) Vagy ha nem, akkor érdeklődj osztálytársak, ismerősök között, hogy ők kihez járnak, azért mindenkinek megvan a saját kis köre, és a véleménye a fodrásza munkájáról, és biztos vagyok benne, hogy körülötted is van egy elismert szakember...


Ha pedig nincs más, akkor nyomtatsz egy képet, vagy ráteszed a telefonodra, nyakadba veszed a kerületet, és bemész néhány szimpatikus helyre megkérdezni, hogy meg tudják-e csinálni.


A másik, hogy azért ezek nem olyan nagy dolgok, az első szerintem csak meg van csavarva valahogy, és azt is megkockáztatom, hogy 5-10 próba után még én is be tudnám fonni így a hajad, ahogy pl a második képen van.

2012. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nos, fodrászom nincs, mert sosem volt rá pénzem. :)

Viszont mivel esküvőm nem lesz, ez az egyetlen esemény ahol szakértő kezek alól kikerülve jelenhetek meg, ami inkább magamnak fontos, hogy ez az élmény is megvolt. :)

(A szalagavató lehetőségét pedig- szintén pénzhiány miatt kénytelen voltam elszalasztani.)

Ezért ennyire fontos számomra.


Nézegettem ma sok fodrász honlapját, átlagosan 7-ezertől kezdődnek, de ott nincs feltüntetve hogy próbával együtt-e, illetve legtöbb helyen maga a próbakonty 5-6 ezer forint.

Azért lett volna számomra fontos hogy Ti ajánljatok megbízható fodrászt, mivel előfordulhat hogy viszem a képet, megcsinálja, nem tetszik, (ugye ekkor már fizettem a próbáért 5000-et minimum), ami előfordulhat mert nem annyira hosszú a hajam, és rendkívül problémás. Aztán találok még egy frizurát, újabb próbakonty, újabb 5-6ezer forint. Az előzményekből pedig kitalálhattátok, hogy erre sajnos nincs pénzem.


De köszönöm a válaszodat, ha valaki tud még, bátran ajánljatok, örömmel veszem!!! :)

2012. márc. 30. 21:52
 4/4 anonim válasza:

Szia!

A VII. kerületben a Díva szalonban dolgozik Zsike.

(délutános, de szombaton délelőtt is van ha kell.)

www.divaszalon.hu a száma ott van de az ottani árlista nem az övé.

Félhosszú hajból 8000Ft próbafrizu 3000 a végleges 5000, nagyon ügyes!

2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!