Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik állítás...

Szerintetek melyik állítás igaz, melyik hamis?

Figyelt kérdés

1. A barnább bőr optikailag szebbnek tűnik.(Kevésbé láthatóak a bőrhibák, foltok)

2. Gyakori hajmosástól (pl. hetente háromszor) gyorsabban zsírosodik a haj.

3. A túlzott bőr(arc)ápolás is vezethet pattanásokhoz, bőrhibákhoz. (Pl. heti háromszor bőrradír alkalmazása, naponta kétszeri arctisztítás lemosóval)


Indokolhatjátok is a válaszaitokat!=)


2012. márc. 30. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nagy sietségemben mind 3 kérdésre igazzal válaszolnék, később ki is fejtem. :)
2012. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz.

Igaz.

Igaz.(tapasztalat)

2012. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. nemcsak optikailag, hanem egyébként is (tapasztalat)

2. nem gyorsabban zsírosodik, csak jobban, ezért kell naponta megmosni :D (én is anno mindennap mostam, aztán később 2-3 naponta és visszaállt)

3. na ezt nem tapasztaltam még :D

2012. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. igaz, ugyanis a világos jobban kihozza a bőrhibákat, narancsbőrt, stb, ráadásul a fehér kövérít, mindegy hogy ruha, vagy bőr


2. ezt nem tapasztaltam, nekem samponfüggő.


3. ez igaz, mert többször "irritálod", kezeled kémiai anyagokkal. (a bőrápoló is kemikália, amiből megárt a sok)

2012. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!