Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak piercinggel lehetek...

Ajak piercinggel lehetek modell? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
munkat kapni biztos nem fogsz.vagy ha akkor kiveteted
2012. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a legtöbb emo, scene stb. modellnek van ajak piercingje Nem tudom itt Magyarországon van e erre lehetőség, kereslet.
2012. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Persze ilyen általad fizetett portfóliót csinálnak rólad, de nézd már meg a nagy modelleket... Képeken agyoncicomázva, kikenve, szerkesztve... De láttál már velük interjút? Középen elválasztott haj, semmi smink... Még a szemöldöküket sem szedhetik maguknak...
2012. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom nagyon alacsony is vagyok hozzá, szóval azt hiszem ezt az ötletet elvetem =/
2012. márc. 30. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:

na, akkor figy: [link]

meg van pár alacsony modell is, nem kell egyből a kifutóra, divatbemutatóra gondolni

2012. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz, de én nem vagyok gazdag (sőt), és az usában sem lakok (ott azért nyilván több lehetőség van, mint itt) amúgy 154cm vagyok szóval tényleg az a nagyon pici ><
2012. márc. 30. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
2. és 5. vagyok Ezért írtam, h itt Mo.-n lehetőség vagy kevés van, vagy semmi. Ha különlegesen szép arcod van, akkor lehetne próbálkoznod kinti cégeknél is, megnézni olyan oldalakat, amik ezzel foglalkoznak, talán felfedeznek, vagy nem tudom.
2012. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2012. márc. 30. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem a pc-vel lesz a gond. A magasságod a baj. Nagyon pici vagy. A barátnőmet azért nem alkalmazták, mert 168 cm volt.(pedig gyönyörű, még női szemmel is)

Persze próbálkozz, ha nagyon karakteres arcod van, akár lehet is belőle valami.

2012. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetováltasd szét a fejed, tegyél még be pcket, fújasd fel a melled, és rögtön kapsz munkát tetkósmodellként. Csak akkor majd vetkőznöd kell...
2012. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!