Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a külsőségeknek...

Szerintetek a külsőségeknek az önkifejezés a lényege?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak a "művészlelkekre" és az elvontabb figurákra jellemző?


A nem hétköznapi megjelenésű emberekről beszélek,akik az öltözködésükkel,megjelenésükkel is ki akarják fejezni a személyiségüket és azt,amit szeretnek,és kreatívak,látványosak.


Sajnos egyre kevesebb ilyen embert látok! :(



2012. márc. 31. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Az lenne a lényege, de sajnos az is igaz, hogy sokan úgy akarnak kitörni az egyentö,egből, hogy egyentömeget alkotnak: pl a kockássálas elvont alterok vagy a gótok. Ha magukénak érzik a stílust, akkor hajrá, egyediséget azért lehet így is belecsempészni.

Rocker vagyok, de nem az az együtteses pólós fajta, az alkatomból kifolyólag pedig nem mutatnék dekoratívan például a szép nőcis fűzőkben meg ilyesmikben. A ruháimat magam varrom, a kiegészítőimet is én csinálom, így ha nem is tűnök ki a tömegből, egyedinek érzem magam. Ha gondolod, majd linkelek, hogy milyenre gondoltam.

2012. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!Nyugodtan linkelj,kíváncsi vagyok rá!:)

Ha érdekel,én is bemutatom,hogy nekem milyen a stílusom!

2012. márc. 31. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] ->a jobb alsó a sajátom

[link] ezt én rajzoltam rá


Örülnék, a Te is linkelnél.

2012. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú,ezek gyönyörűek!!Nagyon tehetséges és kreatív vagy!!


Hát nekem sajnos így nincsenek képeim a cuccaimról,magamról meg nem akarok képeket felrakni,de azért megpróbálom körülírni a megjelenésem...(nem egyszerű)


Kedvenc színeim:piros,narancs,fekete,égszínkék,főleg ezeket hordom.

Elég összetett a stílusom,mivel rengeteg dolog érdekel.Szeretem a merész,nőies ruhákat,de azért a kényelem a legfontosabb számomra.Pl.:cipőből csak olyat veszek fel,amiben km-eket is tudok kényelmesen gyalogolni,tehát magassarkú kilőve!:D Kedvenc ruhadarabom a rövidnadrág,short,ezeket még ilyenkor is hordom vastagabb harisnyával.Imádom az indiános dolgokat,bolondulok tollas ékszerekért.

[link]

Ezen kívül főleg bőr-és ásványköves ékszereket hordok,és van pár keleties ékszerem is.Ékszer mindig van rajtam!

Sminkelni is imádok.

Összefoglalva:egyszerre vagyok sportos és kényelmes,nőies,néha rockeres is.

2012. márc. 31. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Köszönöm:) Jó, hogy tetszenek a dolgaim másoknak:)

Klassz, hogy ilyen katyvalék a stílusod, azt mindig kicsit erőltetettnek tartottam, amikor valaki kimondja magára, hogy én márpedig ilyen vagyok és akjkor csak azt hajlandó viselni, akkor is, ha amúgy nem tetszik neki.

2012. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki úgymond "megtalálta önmagát",annak nem igazán van szüksége arra,hogy kirívóan öltözködjön,mert enélkül is ki tudja fejezni magát.valamilyen szinten jó pár nagy egyéniség,akik kirívóan öltözködnek azok is csak pózolnak,miközben hangoztatják,hogy ők mennyire mások,és különlegesek.
2012. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!