Hogy kérdek? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok. Szeretnék melltartót hordani, de anyu nem vesz nekem. A múltkor megkérdeztem nyíltan, hogy kaphatok e, de nem mondott rá semmit, csak mindig apám előtt hozta szóba, ami annyira ciki... :S

Aztán nemrég voltunk ketten boltban, ő vett magának. Nyíltan már nem mertem kérni, mert féltem, hogy megint apa előtt fog erről beszélni. Szóval segítettem neki találni a méretében, és közben találtam magamnak egy tök jót. Odavittem neki, és mondtam, hogy tök jól néz ki, pont a méretem, meg milyen olcsó (Kb. 1000Ft volt), de nem vette a lapot... -.- Szóval mit csináljak vele? Első gimis vagyok és már mindenki hord a suliban, annyira ciki!! Csúfolnak is miatta. Amúgy meg már kellene is, mert 75B-C a méretem. (Lemértem.)



2012. ápr. 1. 10:22
 1/6 A kérdező kommentje:
*Bocsi elrontottam: Hogy kérjek?
2012. ápr. 1. 10:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ülj le vele beszélgetni mikor nincs ott senki más csak te meg ő. Elég fura hozzáállása van amúgy tényleg :S Nincs zsebpénzed amúgy? Mert akkor összespórolhatnál rá melltartóra és végülis utána már nem tud mit mondani rá :)
2012. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak saját pénzből.
2012. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

vegyél magadnak


jön a húsvét, egy ezrest már csak kapsz


dugd el az övéit, és majd ha kiakad, kérdezz rá, hogy ő miért nem megy el melltartó nélkül sehova, ha neked muszáj így iskolába járni? Ha még kisebb is a melle, az meg a pláne benne.


Aztán mondhatod neki, hogy ugye, milyen kényelmetlen lenne így kimenni az utcára??? És vágd hozzá a melltartóit...



Komolyan, az ilyen nőktől a frász kiráz... :s

2012. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben fognám a zsebpénzem, vagy kérnék anyumtól, és a barátnőmmel elmennék shoppingolni egyet :) Nem kell kerekperec azt mondani hogy: "Megyünk melltartót venni..." Amúgy meg elég nagy vagy már, nem kell hogy anyukád kísérgessen. Aztán ha megtetszik egy melltartó, megveszed és kész. Lehet hogy kiakadna (ami számomra felfoghatatlan hiszen azért nem egy csipkés tangát vettél, érted...) de inkább, az minthogy minden nap csúfoljanak érte a suliban.


De azért azt közölhetnéd, hogy ne beszéljen már apukád előtt erről, mert neked az ciki. És amúgy a csúfolásokról tud? Ha az én lányom állna oda elém azzal hogy csúfolják, mindent megtennék, hogy "megmentsem". :D

2012. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy félig off: Ahogy figyelgetem néha itt a posztokat a hajam égnek áll hogy mai édesanyák miket nem tiltanak meg. 15 évesen nekem ilyenekbe nem szóltak bele hogy nem vehetek fel ezt meg azt meg nem szőrteleníthetem magam stb. Mi lett hirtelen ez a nagy konzervatívitás? Nekem mondjuk más volt a helyzet igaz, de nem lett belőlem szar ember attól még hogy nem tiltottak meg ilyeneket meg tudtam vezetni egy háztartást:O Most meg már egy bortoválkozáson meg magassarkú cipőn meg melltartón kiaakadnak 13-16 éves lányos anyukák! Bocs az offért csak már kijött belőlem!
2012. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!