Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan használjam az epiláló...

Izabell kérdése:

Hogyan használjam az epiláló gépem?

Figyelt kérdés

kaptam egy Braun epilálót de nem tudom, hogyan alkalmazzam...vagyis, hogyan készítsem elo a boromet az epilálásra, vagy h mi a teendo

Koszi♥



2012. ápr. 1. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy száraz legyen a bőröd. A gépet mindig a szőr növekedésével ellentétes irányba húzd. Nem árt egy kicsit megfeszíteni a másik kezeddel a bőrt, úgy hatékonyabb a gép. Ja, és az első alkalommal nekem nagyon fájt, de ma már szinte észre sem veszem. Már a hónaljamnál is epilátort használok! Sok sikert :D
2012. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

♥köszönöm kedves!

menni fog;))

2012. ápr. 1. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon vigyáz!!!! ha a karodról is leszeded ,hogy a könyöködnél ki legyen feszítve a bőröd!

Nekem nem volt és becsípte a bőrömet!!!! o.o

Le se akart jönni a gép , csak ott lógott , és fájt!

Aztán nehezen lehúztam a húsról és kisebb seb lett nem szedte le bőrőstől ,húsostól

2012. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaj köszi, hogy figyelmeztetsz...

le akarom szedni a karomról is, de akkor odafigyelek erre ...:Dköszii♥

2012. ápr. 1. 21:58
 5/5 anonim válasza:
Mielőtt elkezdesz epilálni zuhanyozz le forró vízzel, hogy a bőröd megpuhuljon. A bőrödet feszítsd ki. Az epilátort derékszögűen tartsd a lábadhoz képest, úgy szedi le a leghatékonyabban a szőrt. Ne húzd túl gyorsan, mert akkor csak eltépi a szőrszálakat. És mikor a térdedhez/könyöködhöz érsz, vedd lejjebb a fokozatot. Ha végeztél, jéggel hűsítheted. És utána ne menj közvetlen napra, mert begyulladhatnak a szőrtüszők.:) Remélem tudtam segíteni:D
2012. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!