Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Végzett műkörömépítő levegős...

Végzett műkörömépítő levegős körmöket készít?

Figyelt kérdés
Összesen eddig kb. 5 alkalommal készíttettem magamnak épített zselés francia műkörmöket. Az első négyet egy nagyon ügyes lány építette, gyönyörűek lettek, hibátlanok voltak. Mivel ő elköltözött vidékre, így Pesten másik körmöst kerestem magamnak. Oklevele van, fodrászatban dolgozik, igaz nem rég óta, de normális e hogy 10 körmömből 6 levegős lett? Hogy kaphatott oklevelet? Vagy az elején mindenki így kezdi? Gyakorlatilag olyan gáz lett, hogy le fogom magamnak reszelni 10 nap után, mert szinte mindegyik hibás. Pl. a jobb gyűrűs ujjam az egész cuticula íven levegős. Hogy vizsgázott le ez a műkörömépítő?
2012. ápr. 2. 16:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy C.N. termékekkel dolgozott.
2012. ápr. 2. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, én is tapasztaltam. Ha mgteheted, menj másikhoz, jobb ötletem nincs.
2012. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos nem tudok építő jellegű választ adni mivel nem vagyok műkörmös, sőt még műkörmöm se volt sose. Viszont elképzelhetőnek tartom, mivel egy ismerősömnek egy frissen végzett körmös csinálta a körmét, és hát olyat kb én is tudnék csináli. Olyan lett.

2012. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg még gyakorlatlan. Nehéz jó körmöst találni, én mikor kerestem, onnan szűrtem le, hogy jó akihez megyek, hogy mennyit kellett várni a szabad időpontra. :)

Van egy másik kategória, aki jó nagyon, de irtó drága, őket meg sajnos a pénztárcám miatt nem kerestem sosem.

2012. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát sok végzett körmösnek ez évek múlva is problémája, hogy nem tud normális körmöket építeni. Evvan, jobbat kell keresni.

Nem mellesleg, nem mindig a körmös a hibás, még akkor sem, ha eddig okés volt, ugyanis a szervezetben lehetnek változások, amiről nem is biztos, hogy tud az ember, ami okozhat levegősödést. Pl fogamzásgátló tabletta váltása, munkahelyi stressz, bármilyen gyulladás a szervezetben, hormonális problémák, stb.. van jópár ilyen.

2012. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!