Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Három darab kb.6-7 cm-es...

Három darab kb.6-7 cm-es csillagtetoválást mennyiért varrnak fel pocira és hogy a has mennyire érzékeny területnek számít?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezem, de eddig nem mertem rászánni magam, most megjött a löket... :)
2012. ápr. 2. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs szabvány az árra, meg nem mindegy, hogy pl. csak a körvonal, valami cifra változat vagy tömör a minta. Város/vidék/főváros? Menő szalon vagy nevenincs hely.

Egyszerűbb ha bemész és megkérdezed előtte, akkor tuti választ kapsz. Nem fognak hülyének nézni, nyugi.

Érzékenynem nem tudom mennyire érzékeny, de az biztos, hogy könnyen deformálódik a minta kisebb súlyingadozástól is.

2012. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érzékeny a has, és ha nekem (nagyon olcsón) a 10 centis tetkó 10 ezer, akkor számolj nyugodtan 40-50nel. bár attól függ, ki csinálja.
2012. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!