Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pici mellekkel nem is lehet...

Pici mellekkel nem is lehet ilyen szép dekoltázsom?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék felvenni kivágott felsőket,de elég kicsi melleim vannak,és szét is állnak kissé.A legtöbb felsőbe ilyen cicik kellenek: [link]


Van olyan push-upos melltartó ami felemeli és kicsit "összébb nyomja" a melleket?Vagy tőrödjek bele,hogy én sose hordhatok ilyen felsőket?:(


2012. ápr. 3. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van olyan melltartó! Jó drága, de van.
2012. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is kicsi és távol vannak, de miért akarod kirakni a melled?? Szerintem ennyire kirakni már inkább ribancos, mint szexi..

Amúgy vannak jó melltartók, néhányba nekem is ilyennek tűnnek a melleim, de azok nagyon durván push-uposak. Vagy még lehet próbálkozni egy számmal kisebb melltartóval, az is így felnyomja.

2012. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
H&M Csipkés Ultra-boost melltartó (olyan mint a Push-up csak oldal is ki van párnázva és ezáltal összébb nyomja a ciciket) 2500 Ft, illetve 4000 Ft. Nekem nagyon bevált és marha kényelmes. :)
2012. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a Women Secretbe nézz be ott is van rengeteg ilyen melltartó!

De miért akarod kitenni őket, főleg ennyire? A kis mell is fel lehet venni kivágott felsőket nem kellenek hozzá nagy mellek, csak nyilván nem köldökig kivágottakat.

2012. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Huh, én a Lemilában vettem 2 olyan melltartót, ami a képhez hasonlóan nagyítja és összenyomja és feltolja a mellet. Elég durva csalás, szóval én csak alkalmanként veszem fel, de a látvány önmagáért beszél. Egyébként aki azt írta, hogy minek kitenni... Miért ne akarhatná magát szexinek érezni valaki? Ez a dekoltázs pedig tök ízléses, ebben a világon semmi ribancos nincs...
2012. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és azok a melltartók nem voltak drágák, kb 2000 ft volt/db.
2012. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 5 hozzászóló, nem tudom hogy vagy vele, de én egy garbóba is tudom magam sexynek érezni, nem kell hozzá kivágott felső, ez csak önbizalom kérdése.
2012. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarod kirakni azt, amid nincs?...
2012. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kínai... de most kit akarsz átverni? Hidd el a pasik szeretik a kis mellű, formás seggű leányokat is. Gyúrj popsira.
2013. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!