Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok milyen vagyok...

Mit gondoltok milyen vagyok csunya vagy szép?

Figyelt kérdés
Hajam hosszú göndör barna szinű.Szemem zöld és normál méretű.Az orrom nagy.A szám egy irányban van az orrommal.Szeplős vagyok.A vállam szerintem nagy.A melleim megfelelőek.Nem kicsik.A fenekem nahyobb mint a derekam sajnos narancsbőrös a fenekem.

2012. ápr. 5. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
kép nélkül ez lóf@sz infó xd de ha látod mi a hibád akkor javítsd ki,jó persze orron csak plasztika segítene de ha narancsbőrös vagy menj el kondiba,vannak rá krémek is,kozmetikai kezelések is,tegyél ellene:) váll ellen nem tudsz mit tenni!
2012. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és ezek alapján képzeljünk el? hát, ha most rossz kedvem lenne, így a leírtak alapján bányarémnek képzelnének, de ha jó kedvem lenne, akkor meg szépnek. ezek amiket leírtál csak pár külső adottság, de nem ezek határozzák meg igazán, hogy szép vagy e vagy sem...
2012. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"A szám egy irányban van az orrommal" - mi van????
2012. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem aranyom, nem fogod megúszni kép nélkül. Ez azoknak is szól akik hasonló kérdés feltevésén gondolkodnak. Úgyhogy KÉPET!
2012. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy megijedjen senki tölem. és csak szeretném tudni hogy szépnek vagy csunyának gondoltok?
2012. ápr. 5. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ronda vagy...

Szerintem szép vagy...


F@szom tudja kép nélkül

2012. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

˝nem akarom hogy megijedjen senki tölem˝ - 1. értelmes mondat nagyon

2. ha te nem vagy megelégedve magaddal,akkor szerintem más sem lesz,először önbizalmat kell nyerned.

3.küldj képet! anélkül senki nem tud mondani semmit a külsődre. ha látnánk esetleg még tanácsot is tudnánk adni.

2012. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc, hogy hogy nézel ki egy leírás alapján?:D Honnan a fenéből kéne tudnom???
2012. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha előbb azt írod, hogy ronda vagy, akkor látatlanban hogy cáfoljunk?
2012. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!