Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » DM-ben, Rossmannban kapható...

DM-ben, Rossmannban kapható hajvasaló? Kb. mennyi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 08:40
 1/6 Fadi válasza:
Nem hiszem. De a legolcsóbb olyan 4-5 ezer környékén van, a legdrágább meg olyan 22 ezer.
2012. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én láttam hajvasalót. olyan 5E körül lehet az ára(ez csak egy tipp)
2012. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban szokott lenni, ára olyan 5000től 8-9000ig, attól függ, hogy épp akciós-e
2012. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha 5 ezerért veszel egy snassz hajvasalót az ilyen helyeken, akkor majd 1 év múlva Te is azok közé fogsz tartozni, akik itt olyan kérdéseket tesznek fel, hogy "Mit csináljak, a hajam teljesen tönkrement a vasalástól, de nem akarom levágni"...

Fodrászkellékesnél vegyél, ugyanis:

- 15 ezer ft.-ért már olyat kapsz, amit éveken át nem kell lecserélned (6 éve vettem egy olasz hajvasalót 16 ezer ft.-ért, azóta én és a testvérem használjuk, rendszeres használatnak van kitéve 6 éve, és semmi baja!)

- 6 év hajvasalás után is olyan a hajam, mint amikor még nem vasaltam(természetesen járok vágatni, évente 2 alkalommal, de akkor is csak 2-3 cm-t kell vágni, nem 10-et, mint egy olcsó, gagyi hajvasaló esetében)

- és nem utolsó sorban egy olcsó hajvasaló használatakor alig fog pár óráig(vagy addig sem) tartani az egyenesség a hajadban és nyúlhatsz újra a vasaló után(ezért megy tönkre azok haja, aki 3-4-5 ezerért vesznek, mert naponta kell újravasalni, hogy egyenes maradjon a haj)

míg egy márkás, minőségi vasaló esetében egy kis hővédő spray-vel(szintén fodrászkellékestől, nem a gagyi got2b) nekem 4 napig is egyenes marad(természetesen ha nem esik az eső/hó), így elég heti 2-szer vasalnom.

Ez csak tanács volt, nem muszáj megfogadni, illetve ha már ott veszel, válaszd a jobbat, és ne az 5ezreset, csak azért, mert az olcsó.

2012. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolóval teljesen egyet értek nekem is 16 ezer ft volt a hajvasalóm és már 4 éves és tökéletes,nem is kopott le a kerámia nagyon szépen vasal én is használok hővédőt igaz olcsó fajtát de nekem nagyon bevállt egézséges a hajam,pedig mindig kivasalom(kivéve ha itthonülős nap van). De nem az egészet csak ami fürdéstől bekunkorodott.

Lényeg hogy nem jók ezek az olcsó xarok:) Volt már olcsóbb hajvasalom 11 ezer ft-ba került és 1 évig bírta csak szétkopott az egész kerámiája..:/ annak a garanciájával vettem ráfizetésével ezt a hajvasalót:) De volt már 20 ezres is szuper volt csak ellopták :/

2012. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne vegyél olcsót tényleg! inkább tegyél rá félre.

nekem a régi hajvasalóm olcsóbb kategóriába tartozott, de olyan is volt. minden reggel ki kellett vasalnom ráadásul hosszasan, és estére már nem volt jó (pedig nem is göndör a hajam). aztán tönkrement, és vettem egy drágábbat, amivel viszont 5-10 perc alatt megvagyok, és hetente max kétszer kell kivasalnom.

DM-ben nem tudom, hogy van-e, de én Media Markt-ban vettem az enyémet, ott sokféle volt, és olcsóbbak is, ha mégis olyat szeretnél.

2012. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!