Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen cipő szerintetek?

Ez milyen cipő szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


( Nagyon durva szerintem. )



2012. ápr. 6. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén nekem ezek a cipők unalmasak, semmi extra nincs benne, nagy batár cipők, semmi stílus, semmi egyediség. Ránézésre egy gagyi deszkás cipőnek néz ki, és meg nem mondanám, h huszon ezerbe került, inkább azt hinném, hogy a kínaiba vette
2012. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzővel teljesen egyetértek , és az anyaguk is ordenáré.
2012. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ezt amúgy nem bántásból mondtam, mert engem nem érdekel, hogy más milyen cipőt hord, csak ha meglátok egy ilyet, akkor ez jut eszembe róla:) De lehet vkinek az én cipőmről jut eszébe ugyanaz
2012. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs h ezt mondom de ez undorító
2012. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mellette találnám, se adnék érte ennyit. Ezért a pénzért legalább 2-3 normális cipőt vennék.
2012. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tilos tőlük cipőt venni :):):) 20 ezer forintos cipők, az anyaguk szar, ócska. Én és több ismerősöm járt pórul velük, továbbá ha visszaviszed, mert tönkrement, nem cserélik ki, inkább kiszúrják a szemed 30% kedvezménnyel ..... :D
2013. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!