Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le a növésemet?

Hogyan állítsam le a növésemet?

Figyelt kérdés
16 Vagyok és elvileg még mindig nőni fogok :( utálom most pont jó. de most kérlek titeket ne mondja senki, hogy jó ha növök meg szeretik a magasakat. én ezt akarom. elvileg ha nagy súlyokat emelek megáll a növés?
2012. ápr. 6. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodj már, semmivel nem tudod megállítani.

Ha súlyokat emelsz. XD Ezt honnan szedted?

2012. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
???Ez most komoly?Fiú vagy, vagy lány.Milyen magas vagy most?
2012. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy megáll a növésben a gyerek a súlyzós edzéstől, sokan mondják hogy nem. Én amióta elkezdtem kondizni, 1 centinél nem nőttem többet. Nem tudom mennyire befolyásolta, de én szerintem lehet igazság benne.
2012. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kevés alvással alvás közben a test növekedés hormont termel, ezért aki többet alszik többet nő. ezzel csak visszább tudod fogni. de több problémád lesz belőle mint haszon. pl én a magas nőket szeretem. én 186 cm vagyok és bnőm 193 magas... nem járnék egy 160 centis lánnyal.
2012. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lemaradt 20/f

jah és nem szívesen járnék (nem tudom miért)

2012. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!