Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ketté áll a fülem! Nem nagyon...

Ketté áll a fülem! Nem nagyon de elég zavaró. Hogy tudnék rajta változtatni plasztikán kívül persze?

Figyelt kérdés

esetleg ha megyek el otthonról beragaszthatom szerintetek?!

Hülyeségekkel hagyjatok légyszy :)


2012. ápr. 7. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ketté áll!:)) na jó ne hordd osszekotve a hajad, leragasztani meg inkabb ejjel probald nekem kiskoromban anyuek mindig leragasztottak mert mindig elaludtam.
2012. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de nekem kicsit nagyon!:S

személy szerint itthon nem igazán zavar, csak ha társaságba megyek. A hajam ögül kikandikál meg ilyenek.:S ha elmegyek és előtte pillanatragasztót teszek mögé, szerintetek úgy jó?:S

2012. ápr. 7. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam, de később kisebesedett a fülem. Fiú vagy, vagy lány? Feltehetsz egy divatos fejpántot, amit ráhúzol a füledre és már kész is.


Én megműttettem, és nem bántam meg. Azóta mindkét fülem jól áll.

2012. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

sziasztok!

kérdésemet nagy részt az "ear" nevű felhasználóhoz intézném, de megköszönnék minden egyégg hozzászólást is! :)

tehát az én problémám szintén ugyan ez, majd az akkori munkámból kifolyólag adódott,hogy összefogott hajjal kellett dolgoznom(felszolgáló,kb. 3hónap...).

És mivel szégyenltem a füleimet, így leragasztottam(viszont nem pillanat,hanem műköröm ragasztóval).

Olvastam,hogy te is ragasztóztad a füleidet. A kérdésem a következő: mennyi ideig, pontosan milyet használtál????

És hogy szerintetek van-e arra esély,hogy a ragasztó felszívódik és károsítja esetleg az agyat??

most már bánom,hogy valaha is használtam ezt a sz**t,ugyanis lehetséges,hogy ezért szédülök a mai napig időnként és fura közértetem, mivel a ragasztó esetlegesen nem ürült ki a szervezetemből,sőt..!? :(

megköszönném a válaszokat,mert eléggé elvagyok keseredve,viszont orvosnak mit mondjanék??körbe röhögne...

2014. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem javaslom a leragasztást, mert ezek károsítják (irritálják) a bőrt, és lehet, hogy fel is szívódhatnak. Nekem a bőrirritáción kívül nem volt más bajom, de egy idő után abbahagytam, mert féltem, hogy valami nagyobb baj lesz belőle. Aztán a bőröm meg is gyógyult.


Kozmetikailag van egy megoldás, de azt hiszem, Magyarországon még nem forgalmazzák: az Otostick. A neten találhatsz róla videót is. Ehhez is kell "ragasztó",de abszolút bőrbarát, tehát semmi veszélye nincs. Viszont nem ad végleges megoldást.

YouTube-on írd be: "otostick".

Vagy: www.otostick.com


A másik az AuriClip, ami a bemutató videó alapján hatásos, de nem tudom, valóban az-e. Ennek is van nyoma a neten: sorribesonline.com, illetve a YouTube-on a Jay1019 csatornán videó.


Teljes és végleges megoldást viszont csak a fülplasztika biztosít. A dokinak meg nem kell mondani semmit. :D Ha bármilyen kérdésed/kérdésetek van, várom az üzeneteket!

2014. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!