Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon az Emosok nyáron hogy...

Vajon az Emosok nyáron hogy öltözködnek? Milyen cipőt vesznek fel?

Figyelt kérdés
gondolom egy DC cipőt nem fognak felmerészelni venni, olyan melegbe.. végén még a lábuk gombás lesz xDDD tom hülye kérdés,dehát.. xD
2009. jún. 17. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, hülye kérdés, miért ne járhatnának cipőbe? Szerinted nyáron mindenki csak papucsba, szandálba jár? Nekem csak bakancsom van... abba fogok járni. De nem emo vagyok hanem goth.
2009. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

hát nem tudom, biztos maradnak a rózsaszínhalálfejes kapucnis pulcsinál és inkább szenvednek, így legalább van még egy okuk az önsajnálatra...


Amúgy én goth vagyok és nyáron is feketében járok, csak nem talpig érő szoknyában és zárt ingben, hanem nyári felsőben és rövid(de ugyanúgy csipkés és fekete) szoknyában, bakancs helyett pedig bőrsaruban. Szóval meg lehet oldani...

2009. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokan vesznek fel a nagy melegbe is DC cipőt,meg ilyesmit. Szerintem nem ciki... Egyébként lehet kapni a "belerina cipőket", azokat is hordják az emok.

[link]

(Bocs a hosszú link miatt:D)

2009. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van elég halálfejekkel vagy csillagokkal díszített szandál meg minden nyavaja ha valakinek izzadna a lába és emellett még emo is. Felőlem mindenki abban jár amiben akar, én sosem vennék fel szandált meg ilyesmit bármilyen meleg van is. De nem vagyok emo.
2009. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
van csaj ismim aki emos,és télen nyáron talpig feketében van.mondtuk neki jópáran,h ez így nem jó,de őt nem érdekli
2009. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hehe értem:D köszi a válaszokat.
2009. jún. 17. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátom/pasim emo, és teljesen normálisan öltözik, évszakokhoz megfelelően.
2009. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

énis deszkás cipőt hordok, és kibirom.

és nem vok emo... --.--" nincs bajom velük csak azzal hogy lenézik őket. :/

2009. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!