Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha leborotválom odalent akkor...

Ha leborotválom odalent akkor mindig pattanásos lesz és nagyon hamar visszanő! Mit tehetnék, hogy ne legyen pattanásos és tovább legyen úgymond csupasz?

Figyelt kérdés
Beszoktam utána testápolózni, de akkor is olyan marad :S

2012. ápr. 8. 14:39
 1/4 tetris ***** válasza:

A borotva használata bőrirritációt, és szőrtüszőgyulladást okoz nálad. Ezért - ha már mindenféleképpen csupasz akarsz lenni odalent - akkor át kellene térni a szőrtelenítő krém használatára. Ebből láttam érzékeny bőrre valót is, ami kimondottan az intim tájék szörtelenítésére szolgál.

De ha van némi mazohista hajlam benned, akkor talán a brazil gyantázás is szóba jöhet nálad.

2012. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezek a szőrtelenítő krémek hatásosak? vagyis h hány napig marad tőle csupasz? mert borotválás után kb másnap ott van 1 mm ...
2012. ápr. 8. 14:53
 3/4 tetris ***** válasza:
Igen, hatásosak. A szőrszál a tövétől hullik ki a krémtől, vagyis nem lesz már másnap borostás. Legfeljebb egy hét múlva már sünis lesz.
2012. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nemtom én használtam krémet de nem volt sokkal hatásosabb mint a borotva:SS

de ha kicsit tartósabb eredményt szeretnél gyantáztasd le:)bár az nem fájdalommentes de nyárra sztem jobban megéri minthogy minden másnap borotváld.én is már gondolkodom a gyantázáson egy jó ideje

2012. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!