Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen karikás szemhez jó ez a...

Ilyen karikás szemhez jó ez a korrektor?

Figyelt kérdés
[link] kb a szememen ilyenek a karikák csak kicsit rosszabb nagyobb ott aza csik vagy mi lenne az .. és ilyen korrektort használok rá [link] és nemigen tunteti el mi az oka? esetleg nemjól kenem fel? valami ötletek
2012. ápr. 10. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló gondjaim vannak, én először lealapozom az arcom, majd a szemem környékén [link] ezt a fajta korrektort alkalmazom. egyszerű használni, húzol 1-2 csíkot a szemeid alá, majd az ujjaddal elkened. nálam bevált. persze a púder se maradjon le a szép összhatás kedvéért :)
2012. ápr. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) és ez elis tunteti otan azta csikot vagy mi lenne az?:$ ás kb ez menyibe kerül?
2012. ápr. 12. 07:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint elfedi-e? :D Mert a csík ott marad, csak nem látszik. Nekem bevált, az ára sem vészes, mikor én vettem 7-800 Ft volt. Dm-ben vannak nagyon jó szemkörnyékápolók (saját márkás is), az valamennyire csökkenti a karikákat rendszeres használat esetén.
2012. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!