Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Örökre ilyen kicsi lesz a...

Örökre ilyen kicsi lesz a körömágyam?

Figyelt kérdés
14éves vagyok, sokat rágtam a körmeimet, kicsi korom óta.. nem olyan rég leszoktam róla, láttam is hogy nagyon szépen kezd el növekedni, de észrevettem hogy nagyon nagy a fehér rész rajta... kicsi nagyon a köröm ágyam, és csak a fehér nő... :S pedig az eggyik ujamon nagyobb a köröm ágy mint a másikon. Szóval nekem nem ilyen kicsi alapvetően a köröm ágy:S szerintetek? csak várnom kéne ?
2009. jún. 18. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most szoktál le róla, szerintem még várj egy kicsit, hogy megerosodjon... Aztán majd formálhatod, egyenlore semmit ne csinálj vele szerintem..
2009. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

babaolajat tehetek esténként a körmömre? azt írták hogy az jót tesz a körömágynak.. ha jól tudom..

ja és köszönöm

2009. jún. 18. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A babaolajról nem tudok, de szerintem abban nincs semmi vitamin meg ilyesmi. Csak puhítja a körömágyat, hogy ne legyen érdes és ne repedjen be.


Vegyél valami minőségibb kéz és körömápoló krémet (lehet, hogy drága de ha csak a körmödre teszel esténként akkor egy évig is kitart....)


Ismertem egy lányt ő is rágta évekig. Utána gyorsan megnőtt neki és nagyobb lett, mint az enyém!


A körömágyam alapvetően nekem sem túl nagy, pedig én nem rágom a körmöm. Szerintem az nagyon nem fog változni. Neked még talán egy keveset, de sokat sajnos nem.


Annyit tudsz rajta javítani, hogy a körömnél a bőrt visszatolod és akkor hosszabbnak tűnk a köröm. És hagyod megnőni hosszúra és úgy formázod, hogy szép legyen. Ha pl. befested nem is látszik hol kezdődik a fehér rész.

2009. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A körömágy hosszúsága, adottság és örökletes. Maga a körömágy rész nem fog nőni változni, ezt a genetika határozza meg. Nem tettél neki jót, azzal, hogy folyamatosan rágtad a körmeidet. Kenegesd nyugodtan babaolajjal én is szoktam, de az arra jó, hogy ne legyen száraz a körömágy bőre, puhítja.
2009. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de ez örökre így marad. Én már 8 éve leszoktam a körömrágásról, de a nagy fehér rész ugyanúgy megmaradt. Mivel férfi vagyok, ezért nálam nem jöhetnek szóba a mindenféle körömlakkok, te esetleg próbálkozhatsz velük.
2009. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!