Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha genetikailag...

Mit tehetek ha genetikailag picit VASTAGABB combom?

Figyelt kérdés
Nincs vastag lábam, csak picit vastagabb mint egy 40 kilos lányé:) ( 55 vagyok:D ), versenyszerűen görkorizok,röplabdázom mellette futok, és kangoozok is.:) Elég izmos, de a fenéért se akar vékonyabb lenni egy bizonyos méretnél. Ha kell képet/méretet küldök, de főként tanácsokat szeretnék:)
2012. ápr. 11. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el magad, és próbáld élvezni az életet. Nekem általában kifejezetten tetszenek a combosabb lányok, persze egy bizonyos határig. Gondolom, ha ennyit mozogsz, akkor az alakoddal nemigen lehet probléma. Nyugodtan megmutathatod magad nekem :) (mármint fényképen)
2012. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vádlim ilyen, tiszta trampli... :( Már mamám dédijének is ilyen volt állítása szerint. El kell fogadni valahogy, nem lehet vele mit csinálni sajnos.
2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első!:) hát elfogadom, de úgy irigykedek hogy egy-két csajszinak van olyan szép vékony lába:) mint egy őzike:)


második! nem hoszem h olyan rossz lehet az:) formázd!:) anyukámnak is nagyon vastag a vádlija de formás! és az a lényeg:):)

2012. ápr. 13. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Formásnak formás, de utálom :D Nagyon parasztos lábam van miatta sajnos.. :D
2012. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!