Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám le őket?

Hogyan adhatnám le őket?

Figyelt kérdés
vannak kis hurkácskáim és picit narancsbőrös is vagyok de csak hogyha befeszítem a combom hogyan szabadulhatok meg tőlük nyárra? 17/l

2012. ápr. 13. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Diétával, számold ki a napi javasolt kalóriabeviteled heti 0,5 kiló fogyáshoz.

Mellette napi minimum 40 perc futás, biciklizés.

2012. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem a Callanetics segített,(dögunalmas, de baromi hatásos, ha még nem próbáltad, itt az ideje), meg az otthoni ultrahangos zsírbontó gép, a Forever Slim. De az igaz, hogy az étkezésre nagyon oda kell figyelned, (tésztát, fehér lisztes cuccot, cukrot ne fogyassz)és a napi 2-3 l vízre is!

A Callanetics izmot épít, a zsírbontás meg a felszíni zsírréteget tudja csökkenteni. A kettő együtt szuper!

2012. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ptecus41 válasza:

Szió,

én is ebben a cipőben járok, és egyre láthatóbb a siker.

Taktikám:

NEM KOPLALOK - csak diétásan és odafigyelve eszek.

Heti 2/3 alkalommal eljárok edzeni.

Vettem 1 tubus freziyderm tripleffect narancsbőr elleni krémet,amit napi 2szer használok.

Ez igy összességében már most szép eredményt hozott!

Ne add fel! Szuper csajok leszünk NYÁRRA! :)

2012. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!