Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne rávenni anyát...

Hogy lehetne rávenni anyát hogy beleegyezzen egy industrialba?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék egyet de a piercinget csak 18 éven felüliek csináltathatnak ugye?:/ még nem kérdeztem meg de félek hogy nemet mond:(
2012. ápr. 15. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is nemet mondanék. Ha tényleg ilyet akarsz, várd meg míg nagykorú leszel. Onnantól a te döntésed, hogy végleges változtatást csinálsz-e vagy sem a testeden. Ne akard a nyakába varrni, ha később megbánnád! Egyik ismerősöm járt így. 17. szülinapjára piercinget kért és meg is kapta. Most nem vették fel emiatt egy konzervatívnak számító, de nagyon jól fizető munkahelyre. És a szülei fejét ordította le emiatt, hogy anno 8 éve, miért egyeztek bele.
2012. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom, h nem kell szülői engedély. középiskolában egy fiúcska megcsináltatta engedély nélkül.
2012. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem fülbe nem olyan durva... Egyenként hosszú hajam van, akármikor el tudom takarni.
2012. ápr. 15. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Ez elég fontos tényező
2012. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
en magamnak szurtam 2 piercinget, mindkettot a fulembe - az egyiket a porcba. nem kertem engedelyt, megvettem, ami kellett, es megcsinaltam. anya nem orult neki, de beletorodott, most pedig azt mondta, vegulis neki is tetszik. 16/L
2012. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ha 18 év alatti vagy csak szülői engedéllyel csinálják meg. amúgy ha látják rajtad, hogy nagyon szeretnéd biztos megengedik :) csak tegyél érte.
2012. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a 18 év alatt csak szülői beleegyezéssel dolog egy nagy hülyeség. Én 15 évesen csináltattam industrialt, meg sem kérdezték a koromat. Egyik osztálytársa úgyszintén. Pedig nem egy lepra helyen voltunk, Magyarország egyik legjobb piercingesénél. Egyébként nem tudom a te szüleid mennyire szigorúak, én nem kértem engedélyt, megcsináltattam. Anyám mikor meglátta csak annyit mondott, hogy olyan mint egy bot és szerinte ronda. Szóval nem érdekelte a dolog.
2012. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
lehet, hogy neked megcsinálták 18 év alatt de HIVATALOSAN 18 év alatt csak szülői engedéllyel lehet ;)
2012. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, de ezt sehol nem nézik.
2012. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok helyen gyerekeknek is szúrnak piercinget. De ha ennyire bizonytalan vagy, és félsz anyukádtól, akkor neked aztán pláne nem való pc. De úgyis hiába mondom, most ez a divat... majd elmúlik...
2012. ápr. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!