Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés vagy porcelán köröm?

Zselés vagy porcelán köröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban természetesen azokat kérdezem akiknek már volt, vagy esetleg körmösök.

A zselés vagy porcelán körmöt ajánljátok? Melyik törik jobban? Melyik tartósabb, mennyi ideig maradnak fent? Melyiket hogyan lehet leszedni?Melyik alatt vékonyodik el jobban a köröm? Árban mi a különbség?

Egyéb fontos tudnivalók? :)


Nem szeretnék hosszút, csak egy picit ráépíttetni az enyémre.


Előre is köszi :)



2012. ápr. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem zselés volt, én azt javaslom, úgy tudom olcsóbb is, de ami elrettentett a porcelántól az az, hogy könnyen leszakad és akkor viszont viszi a valódi körmödet. Tartósságban szerintem egyforma, lenőni ugyanannyi idő alatt fog (a körmöd növésével). Nekem már nincs műkörmöm és szoktam filózni, hogy legyen-e újra, de mindig arra jutok, hogy nem lesz. Egy részt nagyon tönkrementek a saját körmeim és hosszú idő kellett, mire teljesen helyrejött, volt ez egy év is, nagyon el volt vékonyodva, érzékeny és puha volt, aztán nekem gyorsan nő a körmöm, ha kifestem színessel már 1 hét után látszik, hogy nőtt pár milimétert, ami csúnya, ennyi erővel nem 3 hetente hanem hetente kéne manikűröshöz járnom, mivel a francia köröm is látszani fog ha lenő, mert más a színe mint az igazi körmödé, aztán ez így olcsóbb is, még ha veszek minden hónapban egy márkás lakkott, akkor is olcsóbbra jön ki. De hát te tudod, meg egyszer mindent ki kell próbálni és akkor utána jobban tudsz dönteni, hogy akarod-e folytatni vagy leveteted.
2012. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Ha jól van megcsinálva, laikus nem is tudja megmondani a különbséget a kettő között. Tartósságra mindkettő ugyan olyan, a porcit jobban szeretik ajánlani igénybevett körmökhöz, tehát akinek mondjuk olyan a munkája. De tapasztalatom szerint totál mindegy.

Egyik sem törik jobban a másiknál, és ugyan annyi ideig fent marad mind a kettő.

Leszedése a porcelánnak egyszerűbb, mert le lehet oldani, viszont, ha jól van megcsinálva, a köröm egyik alatt sem vékonyodik el.

Árban nálam egyforma a kettő.


Ja, az előző válaszolónak: hogyha törik, akkor hidd el, a zselés is viszi simán a saját körmöt. :)

2012. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!


Régen már volt egyszer zselés, most akkor lehet kipróbálom a porcelánt... remélem azt könnyebben le tudom majd szedni :)

2012. ápr. 16. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Magadnak szeded le? De remélem nem letéped, mint sokan mások szokták.

Egyébként, hogy a kérdésedhez is hozzászóljak: a második válaszoló minden jól leírt, ha jól el van készítve, akkor nincs különbség köztük, mindegyik szép és tartós.

2012. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Letti köszi neked is! Hát akkor én szedtem le...de persze hogy nem úgytéptem le.. reszeltem... szépen.de elvékonyodott alatta.

Akkor szerintem most megpróbálom a porcelánt! :)

2012. ápr. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!