Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Okleveles Műkörömépítő Tanfolyam?

Okleveles Műkörömépítő Tanfolyam?

Figyelt kérdés

Tud valaki valamit a fashion nails-es okleveles műkörömépítő tanfolyamról? Ennek elvégzésével is lehet műkörmösként dolgozni? Néztem OKJ-s képzést is de az kb 4szere ennyibe kerül, és ha ezzel is el tudnék helyezkedni akkor egyenlőre csak ezt csinálnám meg aztán jöhet az OKJ.


Itt a link az oldalról: [link]



2012. ápr. 16. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért kerül többe az okj-s, mert ott valamivel több tudást adnak, mint oklevelessel. Ezzel max. alkalmazottként tudsz elhelyezkedni, amire viszont nem túl nagy az esély. Okj-vel már válthatsz ki vállalkozóit. Arról nem is beszélve, hogy sok okleveles körmöst ismerek, akik olyan szakmai dolgokkal nincsenek tisztában, ami az egésznek az alapja. Ezután mindenképp szükséges a technikai továbbképzés súlyos összegekért. Persze nem mondom, hogy okj után nem szükséges, de ha abból kifogsz egy jót (pl. Darabos Évi képzése), azzal már bátran belefoghatsz akár szalonmunkába is.

Érdeklődj több körmös fórumon, ott rengeteg szakember tud segíteni ebben a kérdésben (is).

2012. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nemcsak a Darabos Évi tud körmöt építeni, ezt elhiheted...Oklevelessel is el tudsz helyezkedni, ha bejelentenek, vállalkozói nem lehetsz vele. De inkább okj-sra költsd a pénzt, vagy gyűjts még, és utána menj technikai továbbképzésre egy profi körmöshöz, aki csak veled fog foglalkozni. Én így tettem.
2012. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. ápr. 17. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!