Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mit csináltok ha...

Lányok ti mit csináltok ha átizzadtok?

Figyelt kérdés
gondolok a lezser pólókra amin meglátszik az izzadtság folt a hónaljnál.. mitcsináltok ilyenkor?
2012. ápr. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2012. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon lehet csinálni semmit...használj izzadásgátlót
2012. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mintha az használnA...
2012. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igaz:/hát akkor vannak vmi hónaljbetétek vagy mi az,ami felfogja az izzadságot...de én személy szerint nem használnák olyat:S
2012. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen

2012. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hordjatok olyan színű ruhákat, amiken látszik az izzadság. Ilyen egyszerű. Lehet, hogy tetszik egy szép világoskék póló, de ha izzadós vagy, akkor mondj le róla. Fehér, natúr színek, fekete. Színesebb felsőim olyanok vannak, amiknek bő a karöltőszabása, szóval nem érnek hozzá a hónaljamhoz. Meg pl. félvállas szabások. Azokon nem látszik ha izzadok. De amúgy ha én "átizzadnék" és ez látszana, mélységesen elszégyellném magam és szorosan oldalhoz zárt karokkal hazamennék, azonnal lezuhanyoznék és tiszta ruhát vennék fel. Nagyon igénytelen kinézetet ad ha látszik az emberen, hogy izzad. Izzadni nem ciki, csak ne tárjuk a világ elé.
2012. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!