Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kínos dolog barátnők közötti...

Kínos dolog barátnők közötti ruhacsere esetén. Ti mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés
Tehát, hárman vagyunk barátnők, ebből ketten szinte ugyanolyan méretekkel rendelkezünk (így semmi probléma nem merül fel, ha egymás ruháit hordjuk egy-egy buliban), de a 3. barátnőnk-lehet nem a legszebben fejezem ki magam- de kb 2-szer akkora mint mi. Ezzel semmi baj nincs így önmagában, viszont előszeretettel kéri el a mi ruháinkat, amik utána számunkra használhatatlanná válnak, mert kitágulnak, és rajtunk már lötyögnek.:S Próbáltuk felfüggeszteni a bulik előtti közös készülődéseket megoldásképpen, de nem zavarta, napokkal előre elkéri a ruhát, pl interneten keresztül. Kérlek segítsetek, hogyan lehetne ezt vele tapintatosan közölni, nem akarjuk megbántani, de a ruháinkra nekünk is szükségünk van.:)
2012. ápr. 23. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy ahogy leírtad.

Mindenki gazdálkodjon abból ami van.

2012. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem válaszolónak!Vagy mondd azt, hogy az anyukád nem engedi, hogy kölcsönadd a ruháidat...persze csak ha kiskorú vagy mert amúgy elég hülyén hangzana!Szerintem egyébként csak szimplán mondd meg neki, ne csinálj ebből nagy ügyet.Ha meg megsértődik rajta akkor nem igazi barát...:)
2012. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lassan már 20 évesek vagyunk, úgyhogy az anyukás kifogás nem lenne helytálló.:D De azért köszönöm, és a másik válaszolónak is.:))
2012. ápr. 23. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen tapintatosan közlöd ezt,meg fog bántódni.Mondd azt h az előző ruhát amit kölcsönadtál kiégette cigivel(ha nem dohányzik akkor valószínű h véletlenül valaki neki ütközött a cigivel) Néha jobb a kegyes hazugság:)
2012. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy mondd azt, hogy nem tudod odaadni, mert épp mosásban van :)
2012. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ez probléma, nem igazán barátság ez. :D

Nálunk barátok között nem probléma az ilyen, megmondjuk a másiknak tényszerűen. Szerintem te is próbálkozz vele. 20 éves felnőtt emberek vagytok. Szerintem ő is tisztában van vwele, hogy nem egy méret vagytok, ha mégse lenne neki világos, akkor mondd meg neki, hogy nem egy méret vagytok, kinyújtotta a cuccaidat, szóval bocsi, de nem áll az üzlet. Ha megsértődik, akkor elég hülye szegény. Nem kell a képébe vágni, hogy egy dagadt tehén, vagy ilyesmi, de azért értse meg. :D

2012. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát megmondod neki őszintén, de finoman, hogy mivel ő nem ugyanaz a méret, mint Ti, és a ruhák sajnos kitágulnak, így nem szeretnétek neki odaadni a ruhát. Ha igazi barátnő, akkor megérti
2012. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, igazi barátság, csak tudod ő eléggé érzékeny, sőt túlérzékeny típus, többszor volt már depressziós, meg úgy összességében teljesen negatívan áll az élethez. És ha most még egy ilyet a képébe vágnánk, hát nem tudom mi sülne ki belőle...:) De köszönöm az eddigi válaszokat, majd csak lesz valami.:)
2012. ápr. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!