Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán műkörömhöz kérnék...

Porcelán műkörömhöz kérnék segítséget sürgősen. Segítene valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem porcelán műkörmöt készíteni képeket is tudok mutatni ha szükséges:) a körömágyi résznél soha nem tudom megcsinálni szépen a széleket(rámegy a bőrre, egyenletlen, lenövésnél nagyon látszik, vagy bármi ilyesmi)a másik meg, hogy a mosolyvonal nem sikerül ugyanolyanra mint a többi. Ha valaki tapasztalt vagy esetleg műkörmös és tudna írni, akkor bővebben is leírom, hogy milyen anyagokat használok:) kérlek segitsetek
2012. ápr. 24. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én körmös vagyok, főleg porcizok, de látatlanban is megmondom, hogy nem tudod kezelni az anyagot, túl hígan használod, és nem feltétlenül az anyag márkájával van a gond.

A porci nagyon sok gyakorlást igényel, és ha nincs aki megmutassa, nem biztos, hogy valaha is fog úgy működni, ahogy kéne.

A végén a formára reszelésnél a cuticula résznél szépen lehet javítani, de a mosolyvonalat csak sok-sok gyakorlással.

2012. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Azt én is tudom, hogy nagyon híg, de egyszerűen ha keményebbre próbálom ,akkor meg túl kemény lesz. Ha lehetne még több mindent is szeretnék kérdezni. E-mail címet adsz légyszi?:)
2012. ápr. 25. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!