Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam? (lent)

Mi a véleményetek rólam? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném megtudni, hogy kívülálló embereknek mi a véleménye rólam. Egyaránt elfogadok pozitívat és negatívat is. Nagyon fontos lenne számomra, előre is köszönöm :)

14/ L

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. ápr. 24. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
25%
szerintem nagyon szép vagy. csak ne legyél beképzelt!!! és szerintem a hosszabb haj jobban állna. 19/l
2012. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

fogalmam sincs, hogy a többiek mégis milyen képeket néznek

szerintem nagyon szép vagy és szimpatikus, ha szereted sminkelni magad, akkor sminkelj

a 3. képen tök szép vagy, csak a tükröt hanyagold

és ne hallgass másokra

2012. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem is ormótlan fejed van. de ha idősebb leszel, lehet, hogy ez fog változni :)
2012. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ismet itt egy hogy nezek ki kerdes.... szerinted? van tukrotok otthon? azt hogy mas mit gondol rolad az tenyleg annyira fontos hogy ide nyilvanosan feltoltsd a kepeid hogy ezrek mustraljak? ugyis ilyen-olyan valaszokat fogsz kapni! van kinek etszel, van kinek nem! es most mi van?

itt jon az en valaszom: helyes vagy, kicsit turcsi az arrod olyan malacka szeru a fejed. de elmesz. nem vagy csunya. (szerintem) na most ettol jobb lett neked??

2012. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

szerintem jól nézel ki,csak így szimplán,nem kiemelkedő szépség,de ronda sem vagy.a 4.kép aranyos:)

31/F

2012. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket :)

1. nem sminkelem magam nap mint nap sőt alkalmakra is van hogy lusta vagyok, akkor próbálgattam és a kép kedvéért.

2. aki írta, hogy ' egy újabb hogy nézek ki kérdés stb... ' annak mondom: igen van itthon tükör:) igen nekem igenis számít, hogyan látnak mások, mert érdekel azis , hogy mit mutatok a külvilágnak.

A tanácsokat köszönöm, és igyekszek megfogadni ( igen növesztem a hajam :D ) .

2012. ápr. 25. 16:50
 17/23 anonim ***** válasza:
Szép vagy nagyon, egyedül a szemöldököd borzalmas. Az utolsó előtti képen néz ki jól, hagyd meg úgy.
2012. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Csinos vagy(naon).Irigyellek:-)

Am a P betűs nyaklánc mindig a nyakadba van? :)

2012. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

hűűűűűűűűű (elájultam) :$

deszéééép :$ *.*

2012. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

nem kell irigyelni (: és köszi :$(: hát... lassan másfél éve, hogy folyamatosan magamon van, nagyon szeretem, már a részem :))


neked is köszi :)

2012. máj. 7. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!