Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam apumnak hogy...

Hogy mondjam apumnak hogy belemenjen? Szeretnék portfoliot, ebben benne van a smink, a frizura, a képek igazítása ha kell és a cd-re írás is,ami összesen 40 ezer Ft. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Így nem sok,de apum kiakad mert tuti ez szerinte hülyeség és unatkozok.Megszeretném fűzni, de nemtom hogy:(
2009. jún. 22. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is hülyeség. Mi a csudának ez neked? Aztán otthon örzöd a szekrényben? Semmi értelme, csak divatba hozták a fotósok, mert marha jó üzlet nekik.
2009. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
esetleg vmi rugalmasabb válasz vkitől?....
2009. jún. 22. 11:17
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
minek neked portfólió? modellkedni akarsz?mert akkor jól jön,de ha nem,akkor valóban pénzkidobás. De ha neked ez olyan fontos,akkor kérd ezt szülinapodra/névnapodra.Igy talán belemennek és nem kell gondolkodniuk se az ajándékon.
2009. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Közelgő névnap, szülinap, vagy valami? Esetleg ha te magad fizetnéd ki? Más ötletem nincs, mert ha szerinte ez hülyeség, nem hiszem, hogy fog rá adni pénzt. Más: [link] itt azt hiszem 12 ezerért csinálnak portfóliót. Talán ezt még megengedi.

2009. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
"ismerem" ezt a fotóst aki csinálná,és a képeim tovább lennének küldve reklám és modellügynökségekhez.Sajnos mostanában se szülinap se más nem lesz...dolgozni meg nem fogok tudni,mert nyáron sokat kell utaznom suli miatt,és apukám kérésére a jogsit is elkezdem,és így norm. munkára nem maradna időm
2009. jún. 22. 11:41
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

először is, tökmindegy, hogy adod elő, ha nem támogatja, nem fog belemenni.


egyébként én is támogatom ezt "minek neked portfólió" dolgot... tényleg csak akkor van értelme, ha dolgozni akarsz, és igaza van annak, hogy "divatba hozták". Van egy fotós ismerősöm. Tabló-, és évkönyv-fotózás időszakán kívül pangás van. Ilyenkor csak az esküvői fotók és az ilyen portfóliók hoznak pénzt.


egyébként ha neked mégis annyira fontos, és apud nem adna rá pénzt, beszélj anyuddal.

2009. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
11:51 vagyok, kieg: a jogsi sem két fillér. Nekem 160k körül állt meg. Ezt tartsd szem előtt azért ;)
2009. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel a jogsi különösebben,apukám akarja h elkezdjem,belegondolva jól jönne,de ha választanom kell akkor portfolio...anyukám sajnos meghalt,csak apumat kérdezhetem
2009. jún. 22. 11:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondold meg, mert apud lehet, hogy megengedi a portfolio-t, de még akkor sem biztos, hogy hasznát is veszed. A modellkedés kemény szakma, nagy a versengés, egy jogsinak évek múlva is hasznát tudod venni, de egy portfolionak ha most nem futsz be, akkor ki is dobhatod, később(évek múlva) senit sem fog érdekelni! Gondolom még tanulsz, és tervben van az egyetem, főiskola is. Ha most nem csináltatod meg a jogsit, akkor mikor fogod? Egyetem mellet? Vagy utána, amikor dolgoznod kell? Nem akarlak lebeszélni, de mérlegelj...
2009. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én mérlegelek de nekem olyan fontos ez:(
2009. jún. 22. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!