Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! 3-4 (vagy annál...

Lányok! 3-4 (vagy annál nagyobb) műkörömmel, hogy a francba törlitek ki a feneketeket? Esetleg más teszi meg? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi benne a nehézség... volt ár többször olyan hosszú körmöm, ugyanúgy cisnáltam mint előtte:)
2012. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs különbség.Sőt a tampon is ugyanúgy felmegy. Egyedül a rágyújtással, az öngyújtóval van eleinte bénázás. De végülis az sem nehéz. Mondom ezt úgy, hogy több mint öt éve van műkörmöm...:D

20/L

2012. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én papírral törlöm ki a fenekem, te ezek szerint a körmeiddel szoktad?
2012. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen más. Külön rabszolgát tartunk a művelethez. Sőt, van aki öltöztet, főz, mos takarít, és dolgozik is helyettünk. Mi kőgazdagok vagyunk, és tényleg másképp nem is boldogulunk vele. Kommunában élünk, és mást sem csinálunk egész nap, csak selyempárnán nyugtatjuk a kezünket.
2012. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 műkörömmel? Van olyan, aki csak 3-4 műkörmöt rakat fel? :)))
2012. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a 3-4, pedig pont azon a kezünkön,amivel a valagunkat töröljük.:)
2012. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig L méretű van, az első 2-3 alkalommal berepedt, de mióta hozzászoktam mindent meg tudok vele csinálni, kertészkedek, takarítok, kutyusokat kozmetikázok, szóval csak akkor akadályoz ha te is úgy állsz hozzá.
2012. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!