Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, kegyetlenül be...

Fiú vagyok, kegyetlenül be szokott izzadni a hónaljam minden poloban. :S Igen gáz. Valami módszer nincs a leküzdésére?

Figyelt kérdés

Nagyon vissza tud venni az önbizalmamból, pedig szerencsére nagyon kevés nő van akinek nem jövök be. Viszont az izzadtságfolt miatt úgy kell még mozognom is, hogy max egy kis része látszódjon a foltnak. Szeretnék túl lenni már ezen az izzadásos dolgon végre. Segítenétek?

F/19


2012. ápr. 27. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
solutia antisudorica nevű szer meggátolja a verejtékezést
2012. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem bevált
2012. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, amit az előttem szóló mondott:). Kevesebbszer kell használni, biztos a hatás és olcsóbb is.
2012. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hol tudok ilyet venni? Rossmann? és fel kell kenni, mint a dezodort? igazából már annyira izzadós vagyok, hogy a hátam közepén is vizes leszek:D
2012. ápr. 27. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni, kb.5-600 Ft., és ez ilyen üvegben lévő, eléggé folyékony cucc, és igen, fel kell kenni. Csak vigyázz vele, mert kicsit csíp, viszont tényleg használ. :S
2012. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!