Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az összeál...

Mit gondoltok erről az összeállításról? Főleg olyanok írjanak akik szeretik a divatot és tudják mi az aktuális trend

Figyelt kérdés

Kort és nemet is légyszi :)

Ez az összeállítás

[link]


Ezzel a cipővel

[link]


Meg egy fehér swatch órával :)


2012. ápr. 27. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl eredeti, de végül is elmegy. De a swatch óra már a könyökömön jön ki. Ronda is, drága is, és mindenki a sznobságát akarja hangsúlyozni vele. Mint régen a Converse cipő -.- Jó mondjuk az nekem is volt, de még azelőtt vettem hogy divathullám lett belőle.
2012. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos,ez stílustól függő,ha ez a stílusod és tudod viselni,akkor mindenképpen csak ajánlani tudom..én is felvenném..nekem nagyon tetszik(:

19/L

2012. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha értem:) Tetszik a póló is meg a fehér blézer is de a kék nadrág nem tudom mennyire divat szerintetek? Elvagyok bizonytalanodva.Igazából Dukai Regi stílusa ez.Vagyis egyik nap facebook-on láttam egy hasonló outfit-et és iszonyatosan megtetszett,csak rajta neonzöld nadrág volt. Viszont most hogy megvettem a kék nacit elbizonytalanodtam....:/
2012. ápr. 27. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez az öszeálítás!!!! :)

És nekem is van ilyesmi kék nadrágom, és nagyon szeretem!!!! Ez az a cucc, ami eltér az átlag, unalmas farmertől!! :)

2012. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aha :) És Te mivel szoktad hordani a kék nadrágot? Linkelnél nekem valamit? :) Sima pólóval?
2012. ápr. 27. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, de egy sokkal csinosabb cipővel tudnám elképzelni.

23

2012. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a cipő és dukai regina nem tetszik, de amúgy nem rossz, sőt. :)
2012. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Ezzel a cipővel én is szemeztem már, csak Tallyban mindig gyorsan elkapkodják a nagyobb méreteket.:( A kék csőnaci pedig idén is nagy divat.
2012. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
fuu én is mindig így vagyok vele :D Most is csak 2 db volt egy 6-os meg egy 40-es..na mondom:D Aztán megvettem a 40-est bár nagy egypicit de nem érdekel :)
2012. ápr. 28. 08:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezekkel hordom a kék nacit:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!