Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Saját magam kérhetem a fogszab...

Saját magam kérhetem a fogszabályzó levételét? /lent/

Figyelt kérdés

fent 2éve,lent másfél éve van fogszabim,a fogaim már teljesen rendben vannak,és a doki 1 éve ígérgeti,hogy leszedi,de semmi


én kérhetem a dokit,hogy szedje le? kell azért fizetni?



2012. ápr. 28. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy konkrétan mikor fogja leszedni, mert már nagyon szeretnéd, ha lekerülne. Valószínűleg azért nem akarja leszedni, mert miután beálltak rendesen a fogak, utána még fent kell tartani, amíg azok be is csontosodnak. Minél tovább van fent, annál kisebb az esély, hogy a levétel után újra csámpásak lesznek a fogaid.
2012. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de velem is ugyanez a gond... mit jelent az, hogy csontosodik?
2012. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a fogdoki azt mondta, hogy addig kell "üresjáratban" fenntartani, amíg maga a mozgatási időszak tartott. tehát ha 1,5 évig rendezte, 1,5 évig kell, hogy fixen tartsa.

egyébént én sem sürgetném, sok embernek visszaáll csámpásra, mert gyorsan leveszik nekik, és utána nem hordják az éjszakait.

nekem még fenn van, elvileg 2 évet mondott (1 rendezés + 1 fixálás), de egy év után még bőven nincsneek a helyükön a fogaim. vannak dolgok, amiket nem lehet sürgetni...

2012. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nekemmár régóta tökéletesen állnak :S:S ésmár rengetegszer kértem,meg kérdeztem,h leveszi-e,de soha nemmondodtt semmit
2012. ápr. 29. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

én ezt a két évet reálisnak látom...


menj el a szülőddel, a doki neki biztos egyenes választ ad.

2012. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!