Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 52 cm combkörméret a legvastag...

52 cm combkörméret a legvastagabb helyen. Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés

Én igazából egy vékony lány vagyok, 49 kg, de csak combra hízok. Szerintetek ez vastagnak számít, vagy még csinos? Nektek mennyi? Köszönöm :))

20/L


2012. ápr. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen magas vagy, meg az alkatodtól, hogy milyen a csípőd szélessége stb. Ne haragudj, de ez nem egy túl jó kérdés, mert nem lehet rá igazi választ adni. Még ha feltennél egy képet, akkor talán tudnánk véleményt mondani.
2012. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 58 és nem érzem olyan nagynak a testalkatomhoz képest. Szóval az 52 sem vészes szerintem. :) Persze edzek rá meg minden de mivel széles a csípőm ilyen combokkal vagyok megáldva.
2012. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit vastagnak tartom, nekem is 52-53 cm. Én 53kg vagyok és 167cm.
2012. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha izmos akkor szép
2012. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat remelem h nem, nekem is annyi, jelenleg 49kg vagyok 167cm bár 47,5 szoktam lenni
2012. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!