Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen naptejet használjak?

Milyen naptejet használjak?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy elég rossz bőröm van.Most ezt úgy értem hogy nagyon hamar leégek.Nem is igazán szerettem napozni tehát nem volt nagyon ezzel gond.Most nyáron viszont szeretnék szépen lebarnulni szolárium meg ilyenek nélkül.Viszont ha kifekszem a napra akkor vagy az van,hogy leégek,lekopok és ugyanolyan fehér leszek mint voltam.Vagy bekenem magam naptejjel és fehér maradok.Mit kellene használnom vagy nektek mi vált be?Köszönöm előre is a válaszokat.

2012. máj. 1. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A Hawaiian Tropic naptejek nagyon jók.
2012. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi évek óta sun ozon naptejet használunk, rossmanba lehet kapni, nekünk nagyon bevált.

Bármilyen márkájú naptejet választasz nagyon fontos, hogy a faktorszám is megfelelő legyen. Ha világos a bőröd, legalább 25-ös, de inkább 30-as faktorú naptejet vegyél. A másik, ami nagyon fontos, hogy fokozatosan napozz. Először csak 10-15 percre feküdj ki és ne minden nap, egy héten csak 3-4x. Így a bőröd tud pihenni. És szépen fokozatosan emeld az időtartamot.

2012. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2012. máj. 1. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jók a Rossmanos naptejek. A Sun ozon és a Dm-es Sundance is jó!

A lényeg, hogy nézd meg az összetételénél, ha fényvédőként tartalmaz titan-dioxidot az a jó! Az nem káros, mert nem szívódik fel, hanem védőpajzsként véd.


De ha van benne Octyl methoxy-cinnamate (OMC), Octyl-dimethyl PABA AKKOR HAGYD, mert ezek bizonyítottan rákkeltőek!

2012. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!