Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválást szeretnék és lenne...

Tetoválást szeretnék és lenne egy-két kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval az oldalamra a törzsemre szeretnék egy írást tetováltatni aki nem értené ide : [link] egy héber mondatot szeretnék és akarom tudni hogy ott fáj-e bár tudom hogy mindenhol fáj de ott azt mondják nagyon érzékeny. és kb. mennyibe kerülne és meddig tartana ? egyenlőre ennyi kérdés elég.meg hogy szerintetek jól nézne-e ki? .előre is köszi
2012. máj. 2. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A fájdalom részéhez szólnék hozzá: amikor én csináltattam az enyémet (csuklón), ismerősöm, aki tetovált, mondta, hogy készüljek fel, mert nagyon fog fájni, és reméli, hogy hoztam liberót. Ennek ellenére semmi fájdalmat sem éreztem, csak egy kis bizsergést. Szóval ez leginkább a saját fájdalomküszöbödtől függ.


23L

2012. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. :) ja és a szöveg ez lenne: Az élet egy játék héberül:החיים הם משחק.azt írják hogy ez ugyebár zsidó írás hogy nem valami jó dolog magamra tetováltatni, stb.
2012. máj. 3. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a bordámon van ....fájt...de volt mikor nem is éreztem és volt mikor csikizett...mikor fájt kibirható volt...mert csak három-négy msp-ig szurkált aztán dörzsölt:)

23L

2012. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kibírható lesz. Pláne, hogy nem egy nagy meló, pikk-pakk kész lesz vele, szóval mire a fájdalomhoz érne, már kész is.

Nekem rengeteg nagy tetkóm van, amik 3-4 órán át készültek és csak a vége fele kezdett fájni. (színesek, így többször is átment rajtuk)

22/L

Szerintem ez kb. 15-20 ezer, meg a csillagos ég, és 1-1,5 óra lenne.

2012. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a bordámon van, néha iszonyatosan fájt, mintha szikével vagdostak volna, néha meg nem is éreztem. De nekem négy soros szöveg van ott, kb. másfél órát csinálták. A tiéd szerintem max. egy óra, és mivel lefelé jön majd aszöveg, szerintem nem lesz vészes annyira. (amúgy érdekes, mert mikor csináltattam fájt, de ahogy végeztünk, újra bevállaltam volna.) Szerintem olyan 10ezer ft. lesz.

24/L

2012. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ! :D
2012. máj. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!