Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony testalkathoz szerintete...

Vékony testalkathoz szerintetek esztétikus-e az ennyire izmos vádli?

Figyelt kérdés

Sok visszajelzést kaptam már, hogy túl izmos, vastag, ezért elkezdtem gondolkodni rajta, hogy tényleg aránytalan vagyok. Lassan már rövidnacit sem veszek fel, mert zavarba ejtenek a rám vetülő tekintetek. Szoktam végezni nyújtógyakorlatokat, mert köztudottan nehéz eltüntetni az izmot, sajnos, nem sok sikerrel. Objektív értékelésekre lenne szükségem. (képek csatolva)



[link]


[link]



2012. máj. 4. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Semmi baj nincs a vádliddal, teljesen szép.
2012. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem túl szép:( Kicsit férfias.
2012. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
bárcsak az enyém is iylen lenne:/ az enyém piszkafa
2012. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Itt az én régi, témába vágó kérdésem, szerintem az enyém vastag, (gusztustalan), és a tiéd is hasonló. Rövidgatyát én csak itthonra szoktam felvenni. Amikor elmegyek, egy vékonyabb hosszú farmert veszek fel, nem érdekel, hogy megsülök. Ritkábban 3/4 es rövidgatyát veszek fel, ami a vádlit takarja. F

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2012. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azzal a különbséggel, hogy te fiú vagy. Szerintem fiúknak jól áll, ha izmos a vádlijuk, a piszkafa inkább a ciki az ő esetükben. Ráadásul nálad a comb, vádli arány is rendben van.
2012. máj. 4. 19:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Mintha csak a saját lábamat látnám! De komolyan! nekem is pont ilyen, apukámnak is, tőle örököltem. Változni nem fog a formája, esetleg nyúlhat a láb. az talán egy kicsit nőiesebbé teszi.
2012. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fura, hogy én nem látom épp ennyire durvának a helyzetet, legalábbis eddig nem láttam. Kicsit izmosabbnak láttam az átlagosnál, de azért nem tartottam férfiasnak... Most kicsit elkeseredtem. Különösen frusztráló ez nyáron, mikor csinosabbnál csinosabb szoknyákban és rövidnacikban járnak a lányok... akkor egy életre búcsút intek szoknyáknak, rövidnaciknak:(
2012. máj. 5. 13:57
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szépek a lábaid. Sok lány örülne egy ilyennek.
2012. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Az én vádlim is elég vastag és izmos, a sok sportolástól, és elölről kb ilyen mint neked, Ezzel nincs baj, sztem ez még nőies, nem kell szégyellni, inkább ilyen legyen mint formátlan ropi. Mondjuk nekem hétulról már férfias sztem mert eléggé kidudorodik az izmom ha feszítem, de többen dicsérték már mint akik nem. Nem tudom neked hátulról milyen, ha nőiesen izmos akkor az szép. Nyújtani én is szoktam, az vékonyítja kissé, de edzem is rá, mert ha nem tenném, akkor elkezd ott összegyűlni a zsír és vastagabb lesz és nem látszik h izmos. 16/L
2012. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól néznek ki a lábaid. Az izmos női láb nem itt kezdődik. :P
2012. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!