Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek visszataszító...

Fiúk szerintetek visszataszító, ha egy lánynak lóg a hasa? Nem 120 kg-os nőkre gondolok, hanem mondjuk 70-80 kg közöttire.

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 07:56
 1/8 anonim válasza:
hát szerintem eléggé borzalmas
2012. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik :)
2012. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik, igen.

Itt most bőven kapsz majd oltásokat, de soha ne feledd, hogy nem ebből kell kiindulni, ha itt alpári módon leírja valaki a nem tetsző véleményét.

2012. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól függ, mit jelent nálad a "lóg". Ha eltakarja a bugyit, az nem szép. De egy kis has időnként határozottan beindít. :)
2012. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem nem, én szivesen fognám meg simogatnám neki kutya pózba, ha engedné a nőm.


De utálja ha a hasához érek, mert csiklandozza nagyon.

2012. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A bugyimat azért nem takarja el... :)
2012. máj. 6. 15:24
 7/8 anonim válasza:
88%
Akkor az még határozottan vadító is lehet. Legalábbis számomra :)
2012. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
de betegek vagytok, basszus...! Jo csaj mar nem is kell, mi? pfff...tiszta szegyen
2012. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!