Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam, hogy...

Stella08 kérdése:

Mi a véleményetek rólam, hogy nézek ki? (Kép)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok :)


[link]


2012. máj. 10. 12:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sötét a hajad, lehetne vastagabb a szemöldököd és vedd ki a piercinget. Szerintem:)

A bőröd szép.

21/L

2012. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A szemöldökömmel én is sokat megszenvedek, hogy normális legyen :/ Eleve ilyen vékony és nem mindig sikerül normálisra megrajzolnom.
2012. máj. 10. 12:43
 3/35 anonim ***** válasza:
19%
túl világos a bőröd a hajszínedhez! én is ilyen voltam fehér bőrű vagyok alapból és feketétől sürgősen megszabadultam,nem állt jól,ahogy neked sem :) Neked szemöldököd alapján szőkésbarna hajszín állna jól! Vagy sötétszőke! Amúgy az arcod szép azzal nincs probléma:)
2012. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Szreintem teszek fel másik képet is, mert nem világos a bőröm, csak a vaku fénye volt erős :)
2012. máj. 10. 12:52
 5/35 anonim ***** válasza:
Ez a fekete hajszín szörnyen áll neked, mindenképp valami sokkal világosabbat válassz, ami megy a bőrödhöz is. A piercinget vedd ki, mert lehúzza a kinézetedet. Ezen kívül pedig próbáld más szögből fotózni magad, mert ez egyáltalán nem előnyös.
2012. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem sikerül elbánni a szemöldököddel, akkor keress fel egy ügyes kozmetikust, aki szépen befesti olyan vastagra meg hosszúra amilyenre kell és később már te is tudni fogod hogyan kell megrajzolni, nagyon jó szemöldökceruzák vannak, amik nem kenődnek el.
2012. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Azt a rózsaszín rúzst vagy labellot se használd, attól is csak olcsóbb lesz a külsőd, nem kell az hidd el.
2012. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos vagy. A bőre az Adobe Photoshop CS5 windowsos változatától és a vakutól is ilyen tökéletes lehet, mint ahogyan az a képben is benne van.
2012. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

[link]


Nem a legjobb kép, de nem találtam jobbat, mivel nem rég lett feketére festve a hajam. Előtte világos barna, volt, de most másodszor fekete :)

2012. máj. 10. 13:03
 10/35 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy, bár a hajszíned valóban nem a legjobb. Szerintem válaszd a sötétebb barnát inkább. A szemöldököddel így nincs baj szerintem jól áll.
2012. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!