Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legyek-e oriflame tanácsadónő?

Legyek-e oriflame tanácsadónő?

Figyelt kérdés
Csak magamnak vennék dolgokat, meg 1-2 barátnőmnek, ha kell nekik valami, nem akarok ezzel üzletelni. A kérdésem az lenne, hogy kell e valamit fizetni? (regisztrációs díjért vagy a magazinért) Ha nem vásárolok mindig, vagy csak keveset, akkor annak lesz valami következménye/hátránya? És amúgy milyen előnyei vannak, ajándékok, akciók?
2012. máj. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
én tanácsadó nő voltam. az igazat megvallva megéri, legalábbis az avontól sokkal jobban, mert azt is csináltam. az oriflame drágább mint az avon, de így neked több pénzed van belőle, de ha te csak saját részre szeretnéd, ugyis megéri. regisztrációs díj 1000 Forint, hogy beléphess, ezt évenként újítani kell. a katalógus 150FT/darab. ha sokáig pl hónapokig nem adsz le megrendelést, akkor törölnek a rendszerből. vannak nagyon jó akciók egyébként. ja és egy példát, hogy mi a hasznod: veszel egy 2999 Ft-os parfümöt, neked ezen van 30%-os hasznod, tehát 2999/1,3=2305. tehát ez neked 2305 forintba került. van rajta 700 forint hasznod. de persze keresned kell egy szponzort akihez belépsz.
2012. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
véleményem szerint nagyon megéri én szeretem csinálni.
2012. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!