Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nő szőr a...

Mit csináljak? Már nő szőr a hónaljamon és le szeretném borotválni de a szüleim nem engedik mert ők sem csinálják, de így csak pólót merek venni.13/L

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg az anyukádnak hogy Te LE SZERETNÉD borotválni mert így kényelmetlenűl érzed magad.ha zt szeretné hogy jól érezd magad akkor meg kellene engednie :))
2012. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én titokban borotváltam le... utána már semmit nem tudott csinálni.:D
2012. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenre az engedélyüket kérni, és valószínűleg úgysem tudnának érdemben segíteni a műveletben, szóval nem kell róla tudniuk.
2012. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha pólóban vagy úgysem látszik, nem? Borotváld csak le. Őszintén szólva és meg sem kérdeztem őket, csak leborotváltam. Ha észre is vették, nem szóltak.
2012. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ha leborotválod, akkor mit csinálnak ? Visszaragasztják ? Legyél már tini ! Lázadj ! Sőt, ez nem is lázadás. Borotváld le nyugodtan.
2012. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
elmész vezel női borotvát, víz, szappan, leborotválod és kész.
2012. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Borotváld le! :) A szüleidnek abszolút nincs igazuk. Szintén 13/L
2012. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Anno nekem sem engedték , de én akkor is leborotváltam , és megontam nekik hogy én nem vagyok állat hogy szőrös legyek :)) tedd meg nyugotan , ha megteszed azután úgysem csinálhatnak semmit , és nemhiszem hogy kapnál érte büntetést :P
2012. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát a borotva nem épp szerencsés módszer, ha sokáig csinálod, akkor utána kínszenvedés lesz gyantázni vagy epilálni, de te tudod.

Leborotválod. Visszaragasztani nem fogják, és ha pampognak, meséld el nekik, hogy manapság ez úgy megy, hogy ha szőrös vagy, akkor halálra cikiznek, kiközösítenek, nem lesznek barátaid, te depis leszel, ezért inni fogsz, meg vagdosni magad, meg satöbbi... válasszanak, melyik a kisebb rossz? :D na jó, túldramatizálni nem kell, de azért meséld el nekik, hogy a gyerekek kegyetlenek tudnak lenni, ha már nem emlékeznének.

az meg nem érv, hogy anyád nem borotválja. az az ő baja, de te más ember vagy, más korból kb. :D lázadj!

2012. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ragaszd le cellukszal ! nekem bevállt!
2012. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!