Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni mintás convers...

Hol tudok venni mintás converse tornacipőt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 18:43
 1/1 lOlEE válasza:

e-bay, vatera...

ha van rá pénzed, akkor menj egy egy official üzletbe.

ha kicsit kevesebbet szánsz rá, akkor premier outlets center..

nekem nincs conversem, mert feleslegesnek tartok kidobni ennyit érte... hamarabb szétmegy, minthogy a tescoban megveszed potom pénzekért... ha jól tudsz rajzolni, akkor fogj egy tollat, és firkáld össze.. én nem tudok rajzolni, de egyik barátnőm már rajzolt nekem egy egyszerű fehér tornacipőre, és már fél éve azt hordom...

azt a 20.000Ft-ot, amit a conversre költenél, abból vegyél 5 pár, különböző színűt, és rajzolj! vagy van ilyen nyomtatós-vasalós fólia, és hajrá! tuti nem lesz senkinek olyan cipője mint neked ;) egy kis időt kell rá szánni...

2012. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!