Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok. Borotválom a...

Fiú vagyok. Borotválom a hónaljamat és nyáron megyek egy 10 napos táborba. Ötlet hogy mit tegyek? Vigyek borotvát titokba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Semmit. Ferfinál nem gáz ha van hónalj szőre.

(Nőknél sem gáz hozzáteszem, csak a média nyomatja).

2012. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy gyantáztasd le előtte, vagy vigyél borotvát nyugodtan. Manapság egyre több pasi borotválja, semmi ciki nincs benne, ahogy a hónaljszőrben sincs.
2012. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bírd ki azt a 10 napot. Tényleg nem gáz, főleg fiúknál. Szerintem lányoknál sem, de tőlük (sajnos) elvárják.
2012. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha téged zavarna ha úgy látnak, akkor vigyél, mert a fürdőben úgysem látja senki, hogy mit csinálsz. Ha közös a fürdű, akkor meg mikor mész beteszed a törölköződ közé és senki nem fogja látni. A táskádat nyilván nem fogják átkutatni, tehát senki nem fog tudni róla. Egyébként 10 nap alatt nem fog sokat nőni.
2012. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok férfi borotválja a hónalját, ebben semmi ciki nincs (ha valaki nem borotválja, abban sincs, ez mindenkinek a saját döntése). Ha viszel borotvát, nem kell titokban (természetesen nem mutogatod mindenkinek, de a tusfürdő, fogkrém, stb. mellett elfér) ha te így érzed jól magad, borotváld! Amúgy meg ahogy az előttem szólók írták, 10 nap nem olyan sok! Ha mielőtt elmész, leborotválod, akkor nem fog olyan nagyra nőni, maximum az vége felé fog látszódni egy kicsit! :)
2012. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"(Nőknél sem gáz hozzáteszem, csak a média nyomatja)."


Ha nő vagy akkor menj már ki egy strandra a hónaljkuytáiddal és nézd a fejeket.


Nem a média nyomatja ezt, 10ből 9 ember tuti annak tartja egy nőnél.


Kérdező te meg nyugodtan vihetsz, egyrészt nem is gáz, de ha nem viszel akkor sincs szerintem semmi gond, 10 nap alatt nem nő olyan sokat azért.

2012. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

fölösleges borotválni, hagyd abba inkább

úgy meg fog erősödni a szőr, mint az állat

ha nagyon zavar a szőr, akkor a fejeddel van valami gond, mert a szőr egy fiún teljesen rendbe van, viszont ha már rohadtul megerősödött az állandó borotválástól, mert ennyi eszed van, akkor inkább epiláld le, akkor 2 hétig leglaább nem kezd visszanőni


egyébként az cikibb szerintem, hogy borotválod, mintha lenne egy kis szőr, ez az egész szerintem teljesen női dolog

2012. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
49%
megjegyzem az egy tévhit hogy a borotválkozástól megerősödik/gyorsabban nő
2012. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vitatkoznék azzal,aki azt mondja ah nőies a hónalj borotválás. Inkább higiénikusnak mondanám..elég egy jegy a strandra,nem kell még a két kutyusnak is jegy:)


Szerintem kérdező simán vihetsz borotvát,ahogy fentebb írták,ha gáznak érzed,berakod a törölköző közé és úgy viszed el magaddal tusolni.

2012. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :D
2012. máj. 12. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!