Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Suliba öltözzek át, sminkeljek...

Suliba öltözzek át, sminkeljek ki, és vasaljam ki a hajam? Ballagási fotózás lesz.

Figyelt kérdés
Holnap, vagyis hétfőn ballagási fotózás lesz a suliba, azt nem tudom, hogy mit hol csináljak. A fényképezés a 4. órában, kb 11 órakor lesz. A suliba, vagy itthon vegyem fel a ruhámat? Leenni nem szoktam magam, de amilyen szerencsétlen vagyok, tuti akkor sikerülne. Viszont akkor az inget egy táskába raknám bele, nem gyűrődne nagyon össze? A hajam addigra kb 20x begöndörödne, csináljam inkább ott? Vagy vigyem el, és javítsak csak rá? A sminkem nem szokott erős lenni, sőt. Csak spirált használok, de most egy cicás tusvonalat húznék. Azt itthon, vagy suliba csináljam? Félek, hogy elkenődik. Szerintetek? Remélem ez lesz a legnagyobb problémám. :D

2012. máj. 13. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Ha neked ez a suliba egy szünetbe belefér hát tedd!:D

Én biztos nem csinálnám ezt megxd

Nekünk is holnap lesz de én azért kelek korábban h mindent meg tudjak csinálni.

Hajra:hajlakk.

öltözni a büdös wc suliba? ne ink ne. otthon van időd

A sminket viszont suliba megcsinálhatod:)

2012. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már volt a fotózás, én így csináltam:


-reggel hajmosás, mivel göndör hajam volt, csak hagytam magától megszáradni, tettem rá + vizet, olajat, stb. meg a fotózás előtt is


-a sminket erggel csináltam meg, de a fotózás előtt is tettem még magamra egy jó adaggal


-abban a blúzban mentem, amit fel kellett venni


a suliba vittem eyg nagy nesszeszerbe egy csomó sminket, meg hajravalót és magamat is és másokat is sminkeltem, meg javítottam magamon.


ha kivasalod a hajad, akkor természetesen otthon csináld meg, de vidd el a hajvasalót, és azt a néhány hullámos tincset a szünetben csináld meg. így sokkal több időt spórolsz.

aludd ki magad.. :D

14l

2012. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A büdös suli wc-t inkább tényleg kihagynám. :D Köszi a tippeket, ment a zöld kéz. :)
2012. máj. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!