Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek borotváljam le a...

Szerintetek borotváljam le a nemi szervemet? Szeretnék a barátommal lefekudni, de valahogy nem megy ameddig nem tudom, azt, hogy hogyan szeretné. Szégyenlem megkérdezni. Valami tanács? Koszonom : )

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne!! ne borotváld le a nemi szerved...mit csinálsz majd nélküle? o.O
2012. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem borotváld le..:D
2012. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Leakarsz feküdni vele, de még nem látta a puncidat? Ez azért érdekes, mert a szüzesség elvesztése előtt "hosszú" ideig pettingelni szoktak a párok, nem csak egyből belecsapnak a lecsóba...

Kérdésedre a válasz: mindenképpen csupaszítsd le magad. Nem valami menő a szőrös nuni, tinikorban meg pláne nem.

2012. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
borotváld le, de érdekes dolog, hogy ilyet szégyellsz megkérdezni
2012. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is borotváld le, a mai fiúk a csupasz puncira buknak.
2012. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
már le akarsz feküdni vele úgy hogy még annyi bizalom nincs meg közetetek hogy feltedd neki ezt a kérdést,hogy ő hogy szereti?? Ez nekem furcsa..
2012. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elképeszto szégyenlos vagyok...és már 7 hónapja járunk...nem tudom,én ilyen vagyok :|
2012. máj. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!