Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyenes szemöldökből hogyan...

Egyenes szemöldökből hogyan tudnék kerekebbet csinálni? Nincs túl sok szemöldököm. (képpel)

Figyelt kérdés

Így néz ki most a szemöldököm: [link]



Ilyesmit szeretnék:

[link]



[link]



Ilyesmi szemöldököt szeretnék, bár tudom nekem nincs(nem is volt) ennyi szemöldököm, de elkezdtem pár napja ricinusolajjal kenegetni. Szerintetek lesz eredménye?


Voltam már kozmetikusnál, ő alakította ki a szemöldökömnek ezt a formáját, de én ívesebbet, kerekebbet szeretnék.:)


16/L



2012. máj. 17. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban mondd meg a kozmetikusodnak, hogy amennyire csak tudja csinálja meg ívesebbre, illetve még azt tudom tanácsolni, hogy szemöldökceruzával húzd ki magadnak. Ennél nyilván nem elég csak a szemöldöködet ceruzáznod, hanem egy kicsit a szemöldököd fölötti kis bőrterületre is kell tenned, hogy ívesebbnek tűnjön.
2012. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobban plasztikai műtéttel lehet formázni vagy "új helyre" tenni a szemöldököt de nyilván erre nincs lehetőséged.A kozmetikussal szedesd ki amennyire tudod.
2012. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért jön mindenki a plasztikai műtéttel?Fogadjuk már el magunkat olyannak amilyen ... iylen drasztikus változtatás igen csak luxus az embernek.Nem beszélve arról hogy nem mindenki szorul rá...

Az elsővel értek egyet.Csak ugyan ezt írnám.És bocsi a "cirkuszért"

2012. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfogadni?Ki akar egy olyan testben leélni az életét ami nem tetszik neki?

Ez olyan mint a fogszabályzás , a csálé fogakat ki kell egyengetni , a nem tetsző orrot pedig az arccal összhangba kell hozni.A hibákat ki kell javítani!

2012. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!