Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha felszedt...

Mit csináljak hogy ha felszedtem a szemöldökömet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
az azt jelenti, hogy a két szemöldököd közötti részt túlszedted? velem is volt már ilyen, mikor először szedtem ki. szerencsére frufrum és szemüvegem volt, így eltakarta :D
2012. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vehetsz szemöldökceruzát. Van sötétebb színű meg barnásabb is. Hátha lesz olyan, ami illik a szemöldöködhöz.

Persze nem tudom, hogy hol szedted túl a szemöldököd és hogy mennyire korrigálná a problémát a szemöldökceruza, de szerintem egy próbát megérne.

2012. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A végéből szedtem le, elég látványosan!
2012. máj. 21. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

szóval túl vékony lett, mert alul sokat szedtél, ugye? más tnem nagyon tusz cisnálni, mint hozzáigazítani a másikat, és várni, amyíg kinő. használhatsz ricinusolajat is a gyorsabb növekedés érdekében. patikában kb 150ft. addig meg ha nagyon gáznak érzed, akkor vegyél tartós szemöldökfestéket, hozzá 3%os oxidot, és fesd be. az befogja a bőrödet is, pár napig rajta is marad. azután pedig a szemöldökceruza az,ami segíthet a hibák korrigálásán.


kozmetikus

2012. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor sezmöldökceruzát javaslok!
2012. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A ricinusolajtól valóban hamarabb megnő a szemöldököm?
2012. máj. 21. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!