Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meghíztam? Létezik, hogy...

Meghíztam? Létezik, hogy ennyitől?

Figyelt kérdés
Tegnap eléggé jóllaktam, de amúgy nem habzsoltam össze mindenfélét, csak magamhoz képest ettem sokat (az elmúlt héten sokat aggódtam, de most már megnyugodtam, és örültem, hogy végre jóízűen ehetek) ; és most gömbölyűbbnek látom a hasam, és ha végigtapogatom, akkor is eléggé domborúnak érzem. Meghíztam? Létezik, hogy ennyitől?

2012. máj. 20. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem. terhes vagy, az a gond.
2012. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez gyorsan lemegy.
2012. máj. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felpuffadtál kicsit. Összevissza evéstől előfordulhat. Le fog menni, el fog múlni.
2012. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár nem lapos a hasam, de ha nem zabálom agyon magam, akkor már majdnem lapos. :) Szóval, ha én is rengeteget eszek, akkor nekem is óriási lesz a hasam, mint egy kismamának. Mozogj egy kicsit, ne egyél utána sokat, és elmúlik.


16/L

2012. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!