Így van esélyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy modellügynökség meghallgatására a jövőhéten. Az adottságaim és a méreteim jók, de van egy anyajegy az arcomon. (Illetve több is, de azok szinte észrevehetetlenek smink nélkül is) Kicsit kiáll, körülbelül olyan mint Cindy Crawford-é, csak sötétebb és nem ilyen nagy. Az arcom bal oldalán van,a szám alatt 1-2 centivel.

Szerintetek így van esélyem, vagy ne próbáljam meg? Lehet kizáró ok? :\

14L



2012. máj. 20. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ha kizáró ok is lenne le lehet szedetni:)
2012. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és gondoltam is rá, de aztán rájöttem hogy ez az egyetlen ami megkülönböztet a többi lánytól.. hiszen ha belegondolok majdnem minden második lány barna hajú-barna szemű, így meg kicsit különlegesnek érzem magam, és megbékéltem vele. (Volt időszak mikor nagyon utáltam hogy ott van az arcomon.) Meg félek a sebhelytől is.
2012. máj. 20. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vetesd le. Vannak akik levetetik és nem a várt eredményt kapják meg. Ahogy leírtad magad szerintem nyugodtan elmehetsz a meghallgatásra. Nincs semmi vesztenivalód ha elmész. :)
2012. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Megpróbálom, remélem nem fogok csalódni.

2012. máj. 20. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább arra figyelj, hogy ne vágjanak át:)
2012. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akinek tele van a teste nagy anyajegyekkel. Ráadásul az anyajegyek sötétek, a bőre viszont fehér. Mégis modellkedik! :) Szóval nem hiszem, hogy ilyen miatt kizárnak. :) Sok szerencsét!
2012. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát a VM Model Magyarország legjobb modellügynöksége, és országos válogatást csinál ami már több hete tart, és több éve mindig megrendezik tavasszal. Nem kell fizetni meg semmi, ingyenes, mert a modellügynökség a modellek munkáinak 10-20%-ból "él meg".

De nagyon odafigyelnék, ha esetleg bejönne a dolog.. :)

És köszönöm tényleg :)

2012. máj. 20. 21:39
 8/9 A kérdező kommentje:
#6/7: Köszönöm :) Csak az arc az, ami szinte mindent visz, így kicsit aggódom. De köszönöm a biztatást!!:)
2012. máj. 20. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle félned, mert lehet, hogy szerintük ez tesz téged karakteressé :)

Ha mégis azt mondják, hogy jobb lennél nélküle, akkor talán megfontolhatod, de ne a modellkedés miatt, hanem magad miatt :) Amúgy meg attól nem kell félni, rutinműtét...

2012. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!