Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz h leborotv...

Szerintetek nem gáz h leborotváltam a lábam? Focista vagyok, és nekem volt a legnagyobb a szőröm. Attól félek, h ezt megfogják jegyezni. Meg már nagyon zavart az a marha sok szőr.

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha megkérdezik, megmondod, hogy már nagyon zavart az a marha sok szőr. És kész, nem foglalkozol velük tovább. Nincs ebben semmi gáz, ha te így érzed jól magad, akkor jó.
2012. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 M.Kata ***** válasza:

hát ha téged zavart, és nem azért, mert a többieket, akkor szerintem nem olyan.

bár szerintem sokkal férfiasabb, ha nem sima

ha meg megjegyzik, akkor ne foglalkozz velük.úgyis pár nap múlva újra nő.vagy újra le fogod borotválni? csak mert utána jobban nő...

2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok focista de nekem is rendkívül szőrös a lábam,annyira ami már férfiaknál is túlás.Én is borotválom és van aki beszólogat,viccelődik miatta,de tény,hogy a brutális nagy szőröm miatt is cikiztek.Engem egyáltalán nem zavar mások véleménye,senkinek nem ártok vele,nem vagyok meleg,csak így jobb nekem.
2012. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
OK.De én mondjuk 13 vagyok.És azért gáz...
2012. máj. 22. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? ha téged zavar miért ne?
2012. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 supra01 ***** válasza:

Szia. Az lehet a dologban, hogy jobban tetszik a borotvált láb neked, mert az divatosabb. Nem?

Ha meg az jön be, akkor borotváld, reméljük nem szólogatnak be. Most mindenben a csupasz a divat, szóval nem hinném, hogy gáz lenne.

2012. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát egyre nagyobb "divat" a sima láb, bár ez hozzánk még annyira nem ért el. Én a helyedben legyantáztam volna, akkor egy kicsit megritkulna.
2012. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért nem csak a tetejéből vágtál hajvágóval? h azért ne legyen sima mint az enyém.. (lány vok)
2012. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utcsóval értek egyet.Borotválást ne,csak vágást.Az sokkal jobban néz ki. Nem kell kisollóval szrakodni,hanem mondjuk hajnyíró géppel mész rá és kész.
2012. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!